Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjátok az exetekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok az exetekkel a kapcsolatot? Nekem annyira nehéz vele beszélni, hogy neki minden milyen jó. Nem értem miért ír folyton és neki miért ilyen könnyű. Nyár elején szakítottunk. Két évig voltunk együtt. L22

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem tartom a kapcsolatot, és nem írogatok neki.

Neked is ezt kéne csinálni.


Lehet, nem is olyan jó neki, csak azt akarja, hogy te vergődj még egy kicsit, te meg amilyen buta vagy, még hagyod is hogy ezen élvezkedjen.

Írd meg neki te is, hogy életed legjobb döntése volt a szakítás, felszabadultál, már látod, hogy mit tartogat az élet, és végre találkozgatsz egy helyes fiúval. És köszönöd, hogy félreállt a boldogságod útjából, most már hálás vagy érte.

Ennyi eszed legyen már 22 évesen, hogy megtanulsz visszavágni.

2016. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy kivételével minden exemmel mai napig jóban vagyunk, van akivel csak felületesen néha beszélünk, van akivel kifejezetten tök jó barátok lettünk, de ehhez az kellett hogy normálisan le tudjuk zárni a kapcsolatot, máshogy esély nem lett volna rá.
2016. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ha együtt lenni nem akart velem, akkor beszélgetni, haverkodni se akarjon.
2016. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Le van sz arva az a k urva...

Ha meglátom megtépem mint a rongyot.

2016. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, ha szakítunk onnantól teljes ignorálás minden téren.


De mindenki másképpen intézi ezt.

2016. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehany exemmel nagyon ritkan beszelek es teljesen barati a viszonyunk. A legutobbi exemmel eleg sokat bantottuk egymast, ezert honapokig nem beszeltunk. Aztan, amikor en ugy ereztem, h normalisan, baratkent tudok vosznyulni hozza, akkor irtam neki, kerdeztem, hogy van stb. Eleg szukszavu volt. Szerintem o meg most sem egeszen tudta megemeszteni, h szakitottam vele, pedig azota mar van egy menyasszonya is. Abban biztos vagyok, h mar nem szeret, csak bantja a ferfiui onerzetet, h o lett kirakva. Kb. 1 eve vettuk fel a kapcsolatot 3 ev kieses utan. Kb 3 havonta par szot valtunk, es ennyi.
2016. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor a ti szakításotok még nagyon friss, ilyenkor jobb, ha hagyjátok egymást. Ha tartjátok a kapcsolatot és beszélgettek, nehezebb megemészteni és túltenni magad a szakításon (akkor is, ha mondjuk te szakítottál, vagy közös megegyezéssel). Iratkozz le a hírfolyamáról, zárd most ki az életedből, és magadra koncentrálj. Aztán ha elteltek hónapok, esetleg évek, érezni fogod, készen állsz-e már arra, hogy váltsatok néhány szót arról, ki hogy van. De az is lehet, hogy addigra már nem is leszel rá kíváncsi.
2016. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nekem fájt a szakítás, nem bírtam elviselni, hogy tudok a dolgairól, így le lett törölve mindenhonnan. Így is eszembe jut néha, de az csak emlék, és nem a jelen.
2016. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Isten ments, hogy tartsam vele a kapcsolatot. Elég sokszor megcsalt és telefonon keresztül szakítottam vele, miközben éppen valszeg az egyik szeretőjének az ágyában tartózkodott.


Nem semmi volt így lezárni egy majd' 3 éves kapcsolatot. Utoljára akkor beszéltem vele, amikor mérgesen felhívott mert felmondtam a mobil előfizetését, ami az én nevemen volt és ő bacta fizetni. Hülye egy pcisa volt...

2016. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam ilyesmivel, rögtön azután, hogy szakítottunk. Ez borzalmasan végződött. Nem haragban váltunk el, legalábbis az én részemről, viszont a "barátságunknak" már úgy lett vége, hogy elküldtem a fenébe, mert kiderült, hogy csak azért akart barátkozni, mert még reménykedett, hogy visszakaphat és mikor egyre kilátástalanabb lett a helyzet, egyre merészebb dolgokat kezdett mondogatni és érzelmi zsarolással próbálkozott. Ha már mindkét fél le tudja zárni az ügyet akkor lehet belőle barátság, de ehhez idő kell.
2016. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!