Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak magas elvárásaik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas elvárásaik a fiúknak?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy folyton idegesítik a lányokat mindenféle elvárásokkal.Pl: legyen vékony,sminkelje magát,szépen öltözködjön,akkor se káromkodjon,ha a bele kilóg,fogja vissza magát,stb...Aki már ,,erre sem képes'' vagy csak nem akar beállni a sorba,annak már nem jut pasi.Miért van ez?
2017. júl. 16. 13:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
neharagudj,de meglátásod nem helyes,nem általánosíthatsz,csak mert egy kis része a fiúknak ostoba. A felsoroltak közül csak kevés olyan tuladonság szerepel,mely tetszik egy fiúnak,ez nem elvárás,ti fogjátok fel így. Nem akarsz beállni a sorba? Akkor miért csodálkozol ha a tömeggyártott fiúknak nem kellesz? Szeretem ha egy nő nem káromkodik,de nem várom el,tetszik ha visssza fogja magát,de nem várom el,a sminket elfogadom,de nem várom el(sőt,inkább kérem hogy ne használjon),lehet vékony,molett,ha nekem tetszik,akkor úgy tetszik ahogy van,sem ruha,sem smink nem képes eltakarni azt,ami valójában ő,ez pedig az ahogyan viselkedik,ez az amit igazán szeretnék/-nénk,olyan nőt kinek belső szépségei vannak.
2017. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nekem az elvárásom kimerűl annyiba hogy ne legyen ribizli, szeressen, legyen meg az az inteligenciaszintje amit várok, legyen kedves, érzékeny. A külső meg ugyan mindegy. A szépség elmullik. De a belső értékek maradnak. F/18
2017. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek valamilyen szinten igényességi kérdések, és nem elvárhatatlanok.


Jut pasi, csak olyan is...


Túlsúlyos, lógó ruhájú, sáros cipőjű, úgy beszél mint a kocsis, tahó.


Nem muszáj adnod magadra, de akkor ne akarj olyan fiút aki ad magára.


Ilyen egyszerű.


19F

2017. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Stark2000 ***** válasza:

Szerintem ez kicsit általánosítás, de teljesen személy függő. A vékonyság is.. hát. Szerintem nem baj, ha van egy kis felesleges a csajszin. A kövéreket én sem szeretem, de mondjuk pálcikával sem játszanék, már ne haragudjatok meg. :D Szerintem van egy bizonyos középút, ami azért elég nagy határok közé sorolható be. Vékony, de még nem annyira / kövér, de teljesen vállalható, vagy sportosan vékony, minimál plusz súly van rajta. A smink szerintem teljesen mindegy. Ha nem rak magára 6kg vakolatot de helyes arcra, akkor nem érdekel, hogy sminkeli-e magát vagy sem. Az öltözködéshez és a sminkhez csak ennyit fűznék: legyen igényes egy kicsit, kész. Káromkodás se baj, ha nem minden második szava a "g*** , any*'*" és hasonlók. A "bele kilóg" alatt nem tudom mit értesz, de mondjuk dagadtabb csaj ne erőltesse ha nem muszáj. A dekoltázs és p*cs@ gatya nekem mindegy - öltözködhet úgy, én nem fogom tudni komolyan venni az illetőt első látásra, max egy kis beszélgetés után ha úgy látom normális, aztán lehet ezért megkövezni, marhára nem érdekel. A sorba meg nem is kell beállni. Sőt, inkább ne is legyen sor. Baromság, hogy manapság nem az egyéniségüket keresik az emberek, hanem egy divatot követnek. Mindenki úgy öltözködjön, hogy jól érezze magáta ruhában. Hülyeségnek tartom, hogy kövessünk egy trendet.. kicsit haladni kell a korral, mert azért a 90'-s évek ruhatára már más, de nem hiszem, hogy a p*cs@ nadrág és a kivágott felsős póló olyan marha fontos lenne. Inkább legyen egyéniség, mint divat majom egy a sok közül.


A "fogja vissza magát" alatt mit értesz? A káromkodást? Azt is lehet, csak ésszel. Nem áll jól egy csajnak, ha minden második szava a fent említettek közül van. Hogy baráti társaságban hogyan beszél, az már az ő dolga. Engemet szvsz nem fog meg..

2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én nem akarok olyan fiút,aki ad magára.Ilyet nem írtam.
2017. júl. 16. 14:09
 6/28 anonim ***** válasza:

Mert ez üti meg a minimális igényességi szintet egy nőnél. Nem kell krvának öltözni meg bohócnak sminkelned magad, meg ne káromkodj úgy mint a kocsis...ilyen egyszerű..

Ha kicsúszik a szádon azzal nincs semmi baj :) Van akinek a visszafogottabb lányok jönnek be, gondolom te is közéjük tartozol. szóval nyugi

2017. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj? Az hogy amiket leirtal olyan alap dolgok, hogy napi szinten par percet kene foglalkozni vele. Aki erre nem kepes ne csodalkozzon h nem jut neki pasi.
2017. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
hát én nem tartozom a vékony kategóriába, soha nem sminkelek, a stílusom is egészen furcsa, káromkodni is szoktam, eddig mégis csak olyan emberekkel jártam, akik intelligensek és igényesek voltak. sőt, nem találkoztam még olyan sráccal, aki kijelentette volna, hogy ha nem sminkel a csaj, akkor neki bizony nem kell. gondolom te azért látod ezt, mert ilyen körökben mozogsz, de amúgy ez egyáltalán nem így van.
2017. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
figyelj.. ha nem tetszel valakinek, nem tetszel.. egyszer majd úgyis fogsz... én csak amondó vagyok: soha senkiért ne változz meg
2017. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szóval az már nagy elvárás hogy ne legyen egy dagadt alpári igénytelen ember? okéé:DDD
2017. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!