Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan magas elvárásaik azoknak a csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés
Megy a siránkozás, de sokszor kibukik, hogy a magányukat csak saját maguknak köszönhetik, mert csak a szép lányok kellenének nekik. A többi nem érdekli őket.
2013. máj. 11. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért nincs nekik semmilyen barátnőjük, mert sokat siránkoznak és a nők ezt nem élik. Az átlagosak sem. Innentől már csak egyéni elvárás pluszba, hogy csinos is legyen a nő?
2013. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Annyiszor kitettem már ide azt,hogy az átlagos(alatti)lányok tetszenek,de azok is felfuvalkodottak!!!!!.Nekem nem a szépek kellenének,mégis le vagyok szarva :(
2013. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Ugyanazért, amiért azoknak az agyatlan lányoknak is magas elvárásaik vannak.

Aztán megy a siránkozás, hogy ők senkinek sem kellenek, pedig a magányukat csak maguknak köszönhetik, mert csak a jó pasik kellenének nekik. A többi nem érdekli őket.

2013. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már többször kifejtettem itt, hogy a külsőm miatt nem engedhetem meg, hogy válogassak, de így sem kellek senkinek sem! Senkinek! Egész egyszerűen annyira ronda vagyok, hogy nincs az a lány, aki akár csak bottal megpiszkálna, hozzám meg aztán végképp nem érne, mert elhányná magát.
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se kell feltétlenül szép lány, de sajnos ronda pasi a ronda lányoknak se kell.
2013. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alap vetően azzal van a baj, hogy kategorizálják egymást külső alapján. Mindegyik ugyan olyan felszínes. De ezt már vagy 200x leírtam itt. Amíg nem emberként kezelitek egymást, addig mindegyik megérdemli a magányt.
2013. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nem is vagyok csúnya csak úgy esik rám a fény :D


Én ugyan nem siránkozok de vannak elvárásaim így úgy gondolom hozzám is szólt a kérdés. Magammal szemben is vannak elvárásaim, mivel ezeket nemigazán teljesítem így magammal sem vagyok kibékülve, leginkább ebből van a gondom. De még sem akarok lentebb adni.


Nem tudom tudatosan megválasztani kihez vonzódjak , és jöttem már össze olyannal akihez nem igazán vonzódtam mikor még kamasz voltam és hülye, nem kellett volna. Ez a dolog nem működik sajnos. Érzi a másik hogy nem vagyok szerelmes csak kínlódok. Hazugságra nem lehet építkezni. Tehát ha akarnám sem adhatok lentebb az elvárásaimból.


De nem is akarok. Ha szeretnék valamit elérni annak van egy hajtó ereje. Sajnos jelenleg nem sok célom van az életben. De ha padlón vagyok nem vehetek fel valamit a földről hogy "jó ez nekem" mert az még jobban odaköt. Lehet hogy kegyetlen ezt így a párkapcsolatokra is kivetíteni. De én úgy gondolom hogy aki ambiciózusabb az előrébb tart mint én, és aki igényesebb az szebb mint én. És én ebben az irányba akarok haladni.

Inkább maradok kettesben az elvárásaimmal mint hogy megpróbáljam becsapni magam.

2013. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

MIért van olyan magas igénye az összes csajnak?


Már százszor leírtam, hogy csúnya fiú létemre, sőt szerintem nem is vagoyk csúnya, inkább átlagos, nem si tujdom hányszor tetszett már olyan lány, a,ikre haveromék azt mondták, hogy az csúnya, te, vak vagy?!


Egyébként meg ezt kapjátok ki, csúnya fiú vagyok sok beképzelt, cicababa szerint és mégis volt már olyan, hogy tök jó csajok fordultak utánam utcán meg egy csaj még rám is mosolygott, na ezért sem akarok összejönni olyan csajjal, akihez nem tudok vonzódni külsőre sem. Remélem egy nap találok olyan csajt, akivel kölcsönös a vonzalom és ismétlen nem kell tökéletesnek lennie külsőre!

2013. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!