Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "mai fiatalok" hol szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai fiatalok" hol szoktak ismerkedni? :D 17/F

Figyelt kérdés

A szürke hétköznapok közepette hol és mikor van mód ismerkedni?

Egy javarészt fiús szakközépbe járok, ezért ott elég gyorsan ki lett lőve a becsajozás lehetősége. Utána pattanok fel a vonatra, de ott nagyon kevés a valószínűsége, hogy egy velem egykorú, egyedül ülő,szingli, nekem bejövő csaj mellé ülhessek.

Mondhatjátok, hogy kifogások, de...

Na...



2017. júl. 26. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Buli, tinder, ismeretségi kör
2017. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ismerősökön, barátokon keresztül. Általában olyan helyzetekben, amikor nem is gondolnád, hogy lehetséges, lehet te tényleg pont a vonaton fogsz találkozni egy lánnyal akivel kölcsönös a szimpátia
2017. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, szórakozóhely leginkább :) 18/l
2017. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valszeg hülyén fog hangzani, de a szórakozóhely az mit takar?
2017. júl. 26. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom más szóval leírni.. disco..:D egy hely ahol táncolnak, iszogatnak az emberek (jobb esetben) :D
2017. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Net, haveri társaság.
2017. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Munkahelyen ismerek meg mostanában pár embert. Ezek az emberek inkább csak haverok. De jókat hülyülök velük néha, haza a munkából, buszon.

Baráti köröm nem nagy, nem több, mint 7 barátom, vagy közelebbi ismerősöm van. Velük sem találkozom gyakran, se az osztálytársaimmal így nyáron (ja, ebben a 7 emberben van 3 osztálytárs is), a többivel sem nagyon.

Szóval ismerősök nem mutatnak be engem másnak.

Buliba nem nagyon járok. Nem akarok inni, nem akarok diszkót meg ilyenek, egyszerűen NEM!

Tömegközlekedésen eddig ritkán beszélgettem komolyabban akárkivel is. Talán 1-2 ember... Azok sem lányok voltak, egyik egy 40 év körüli pasas, a többi meg random utca embere, akivel váltottam pár szót.

Hobbijaim sem nagyon alkalmasak ismerkedésre.

Néha filmet nézek, vagy most pl gyakorizom, pc játékokat játszom, olvasok, szerelek valamit, nagy ritkán anyám segítségével főzök.

A nyelvtanulás (tanfolyam) viszont számomra egy jóbarátot hozott. Azóta is találkozgatunk, beszélgetünk, hülyülünk. Egy éve ismerkedtünk meg, intenzív b1, 4 hetes tanfolyamon.

Ennyi az egész.

Btw, aki szeretne ismerkedni, írjon privit. XD

17F, Bp.

2017. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Ja, és interneten is megismertem pár embert, habár velük személyesen sosem találkoztam. De jókat játszunk együtt néha. :)
2017. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, te most leírtad a helyzetem 90%-os pontossággal :D
2017. júl. 28. 00:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hiszen én is ebben a helyzetben vagyok. :) #7
2017. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!