Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Intelligens,18 év alatti...

Intelligens,18 év alatti fiatalok, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

14 éves, biszexuális lány vagyok, mindenki aki ismer intelligensnek, és koromhoz képest meglehetősen érettnek tart..Emiatt is a nálam idősebbekkel szoktam ismerkedni, velük sokkal jobban eltudok beszélgetni..

Csak sajnos, valószínűleg még a korom miatt, nincs olyan srác, aki csak úgy odajönne hozzám élőben, hogy ismerkedjünk..Ezért gondoltam kiírok ide egy kérdést, hátha:) Tolna megyében lakom, úgyhogy ha van itt bárki, aki a kérdésben említetteknek megfelel, és komolyabban lenne kedve ismerkedni, akkor az nyugodtan írjon:)



2015. ápr. 2. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem vagy pesti...
2015. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz
2015. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát én nem Tolna megyében lakom de ha gondolod beszélgethetünk. :( Ez a hülye távolság...
2015. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik telepilesen megyen belul?
2015. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 23/f de ha gondolod irj.
2015. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!