Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baja a lányoknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a lányoknak a göndör hajjal és, hogy nem vagyok izmos alkat?

Figyelt kérdés
Bárkit kérdezek meg undorító számukra a göndör haj és rondának is tartanak. Nem vagyok izmos alkat, de ha kell valamit emelni vagy bármi akkor meg tudom emelni simán. 1 kapcsolatom volt eddig és azóta semmi.
2017. júl. 31. 11:22
1 2 3
 1/23 DollarDog ***** válasza:

Hát mondjuk ja! Kevés embernek fiunak áll jól a göndör haj! Az hogy meg nem vagy izmos nem dől össze a világ! Nem minden csaj a kigyurt hurka gyurikra mennek :D javítsatok ki csajok ha tévednék! :D

/f

2017. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Egyetértek at előttem lévővel. Nem mindenkinek áll jól a göndör haj, de azért azt nem mondanám hogy undorító. Szerintem nem baj hogy nem vagy izmos alkat
2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
most lebuktal benji😄😄😄
2017. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem minden fiúnak áll jól a göndör haj, viszont van, akinek igen.

Bárhogy van, undorítónak nem nevezném a göndör hajat. Azt inkább mosatlan, zsíros hajra mondanám.

16/L

2017. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a göndör hajjal. Csak nem mindegy, hogy milyen frizurád van. De ez igaz az egyenesre is. Egyenes haj is állhat nagyon bénán.

Ha nagy boglya és ápolatlan hatást kelt, akkor az lehet visszataszító. De ha normális frizurád van és rendben tartod, akkor semmi gond vele.

2017. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak gondor haju pasim volt. Imadom a gondor hajat, kulonleges, szep, egyedi, nagyon jo beleturni... egyenes haju pasi meg nem is nagyon tetszett. (Jo azert vannak azok a hu de jo pasik, akik majdnem mindenkinek bejonnek... ok nekem is tetszenek, de annyira nem fog meg, hogy ossze is jonnek vele.) Csak a gondor haj!
2017. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem lehet frizurát csinálni max le szoktam vágatni mert annyira erős,hogy 2 nap alatt visszaáll az eredeti formájára.Levágva olyan mint valami drótkefe.
2017. júl. 31. 12:48
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet göndör hajból is frizurát csináltatni. Ki kell ritkítani. Ápolni kell. Férfiak általában nem használnak hajbalzsamot, de szerintem göndör hajnál hasznos lehet. Gondolom, az sem mindegy, hogy hogyan van megszárítva.

Azért sok göndör hajú helyes férfi is van. Szóval nem ezen múlik. Ezeket a hajakat pl. semmiképp sem gondolnám undorítónak (függetlenül az arctól)

[link]

[link]

Ez meg nyilván annyira nem vonzó, mert ez a frizura nem szép

[link]

2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vagy itt egy egyszerű megoldás:

[link]

Bár szerintem neki a göndör is jól állt.

2017. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mi bajuk van a lányoknak vele.Nekem pont a göndör hajú srácok jönnek be leginkább.És biztos vagyok benne,hogy még sok lánynak rajtam kívűl.Nyugi,a göndör hajúak sem maradnak barátnő nélkül.:)
2017. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!