Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? sötétbarna, göndör, vállnál kicsit hosszabb haj, barna szem, vékony alkat.

Figyelt kérdés
Mert sokan mondják hogy szép vagyok,csak azt nem tudom,hogy a fiók miért nem vesznek észre.
2009. okt. 26. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Attól még, hogy milyen a szemed színe, és milyen a hajad, még lehetsz ragyás, kancsal, csúnya, anorexiás, nagyorrú, kapafogú, stb. Esetleg ha egy képet mutatnál, akkor könnyebb lenne mondani valamit. Vagy hogyan gondoltad, hogy látatlanba véleményt mondunk olyan adatok alapján ami nagyjából a lakosság 15%-ra ráillik?
2009. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A fiók meg nem többesszám :D
2009. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Szia Miss EGO! linkelj be képet, mert igy elég nehéz eldönteni hogy szép vagy e.
2009. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja,és 13 éves lány vok(aki azt akarja irni,h még fiatal vok,az inkább ne irjon,mert körülöttem a többi lánynak már min. volt 1 pasija).Ja,és fiúkat akartam irni :)
2009. okt. 26. 19:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, akkor észrevennének, gondolom azok mondják, hogy szép vagy, akik ismernek és szeretnek :D
2009. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen! Biztos az vagy! Ha a haj és az alkat ilyen, akkor semmmmi gond nem lehet ;)

Most ezt mégis hogy szűrjük le...? -_-'

2009. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A körülötted lévő csajok is fiatalok, te is az vagy. Ne az vezessen, hogy a barátaid mit csinálnak, mert rövid életed lesz.
2009. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kolosszus22 ***** válasza:

pff. na bameg, honnan a gyíkomból találjam ki pár jellemzőből, hogy szép vagy-e, még 100millió nőre passzol ez a leírás, bár 13évesen még kislány vagy, így tuti nem találnálak szép NŐnek!

22/F

2009. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jólvan,ennyi ELÉG!!!!
2009. okt. 26. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Apád lehetnék:)

Rakj fel egy képet inkább mert ez így nem állapot.

2009. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!