Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több az önbizalmam de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több az önbizalmam de mégse?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több az önbizalmam, a baráti körömben egyre feljebb lépek az alfahímség felé, sokkal kommunikatívabb vagyok mint régen, le merek szólítani csajokat, viszont itt jön a bökkenő. Hiába merem leszólítani őket, ha nem érzem, hogy én irányítom a szituáciot akkor hirtelen az összes önbizalmam elrepül, és a régi beszari énem jön elő. Elvörösödök, izzadok, hangom elvékonyodik.... Ilyen szituáció pl, hogy mosolyogva mentem köszöntem egy csajnak, mondtam neki valamit munkahelyen, erre visszakérdezett hogy tessék. Mondtam mégegyszer hangosabban, ismét visszakérdezett. Harmadszorra is mondtam mosolyogva (Már kínosan), ekkor értette meg, és itt is elég lekezelően válaszolt. Na itt ütött be a régi énem, vörösödtem, izzadtam.. full gáz volt. Mit tegyek ez ellen? Továbbra is gyakoroljak? Hogy lehet az, hogy ha nem érzem magam domináns szerepben, akkor elmegy az önbizalmam?

2017. aug. 5. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez normális. Minannyian akkor vagyunk így,ha nem uraljuk a helyzetet. Sok gyakorlás az önbizalom terén segít a kínos helyzeteken.
2017. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!