Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként milyen képet kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként milyen képet kellene kiraknom tinderre?

Figyelt kérdés
Kiraktam magamrol képeket, a regisztráció után volt kb heti 2-3 matchem, de többség nem irt vissza, aki visszairt az meg vagy unalmas volt, vagy nagon messze lakott, hiába a tinderes táv beállítva. Mostanában viszont havonta van kb 1 matchem, aki nem ír vissza. Gondolom a képeimmel van baj, pedig ismerös csajok szerint jól nézek ki, csak keveset mosolygok, de szerintem nekem a mosolygás nem áll jó, nekem inkább a határozott tekintet áll jól. Filtereket se használok. Milyen képeket tehetnék ki, hogy több matchem legyen? Nektek milyen képek jönnek be?

2017. aug. 6. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nos szerintem azon is múlik, hogy mennyire vagy jó csaj. Tinder erről szól nem...
2017. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a privátokat :D De nem vagyok csaj :D
2017. aug. 6. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
:D Ez jó
2017. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SirMoook válasza:
85%
Haver azzal kezdte hogy fiúként:D
2017. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán első látásra ijesztő vagy :'D

Neten csak képről dönt az ember, hogy szimpatikus vagy-e neki, vagy sem. Élőben viszont ott van a hangod, a gesztusaid, tetteid. Talán ezért tudsz élőben jobban ismerkedni. Ha nem vagy a mosolygós fajta, akkor viszont ne erőltesd magadra, mert úgyis ki fogják szúrni, hogy csak erőlteted. Csak légy önmagad, olyan képeket tegyél fel, ahol jól érezted magad. Én nem ismerem a Tindert, csak mutogatásból, de szerintem először az arcodról kellene képet feltenni, mert az emberek többsége az alapján dönt, utána viszont egész alakosat is feltölthetsz. Csak ne játszd meg magad :)

Sok szerencséz!^^

2017. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Fiúként milyen képet kellene kiraknom tinderre?

Ba*zki már de mi ez a kérdés? Hogy kell kenyeret venni?

2017. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbáltam rendesekkel, semmi siker. Aztán csináltam snap filteres páwás vackokat, egy nap alatt volt 70 matchem újraregelés után... Csak, hogy lásd a világot. Abból a rengetegből 6 csajjal lefeküdtem, komolyabban egyik πcsa se érdekelt.

17F

2017. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiuknál ez a tinder érdekes dolog, bátyámnak segítettem tinder profilt csinálni jól beállított képet tettem ki neki élőben is jól néz ki és van kb 2-3 matchje.. nekem is van tinder profilom és nagyon sok matchem van pedig csak gyors selfiek vannak kint.. /17L/ tudom hogy a tinder 18as viszont mikor én kezdtem akkor még nem volt kötelező 18as korhatár. A képek amik nekem tetszenek: látszódjon rajta hogy igényes ne egy pajtában fotózkodjon , ne a kupi közepén, ne egy tükör selfie legyen ahol menősködnek a telefonnal. Barátod autójával sem célszerű fotózkodni illetve akkor sem ha az autó a sajátod mert akkor burzsuj hü**e gyereknek fognak titulálni és nem arra fognak gondolni hogy milyen értelmes ember vagy. Legyél természetes , ha van valami aranyos családi képed ami előnyös az is jó nem fontos hogy beállított legyen. Remélem azért valamit tudtam segíteni és nem csak az idődet rabolni :))
2017. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ezek a családi meg cuki fotók működnének főleg olyan csajoknál, akik bikini meg szupermodellkémt pózolnak Dubaiban vagy épp Párizsban és csajok 90 %-a ilyen (max a helyszín más)... egy-két férfiprofilt láttam csak húzogatás közben, akik poénból (?) áttették magukat a csajos oldalról: mindegyik full kigyúrt csávó volt tengerparton modelleket idéző pózolással... Ami nekem bejött: utazásos képek, pózolás drága, márkás ruhákban és kösd be az Instagramod, amin legyenek hasonló képek. Végülis vegyél példát a csajokról, mindegyik ezt csinálja
2019. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!