Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek léteznek lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek lányok ilyen belső tulajdonságokkal illetve érdeklődési körrel 15-20 év körül? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Szóval nekem az alábbiak lennének úgymond az "elvárásaim". Fentről-lefele a fontossági sorrendet követve. Leginkább az első hármat tartom fontosnak a többi már inkább csak a beszélgetést segíti elő, hiszen sok közös téma adott lenne már így.


Szóval ami nálam előny:

-alapvető intelligencia, műveltség, normális helyesírás

-ha szeretsz nevetni, értékeled a humorérzékem

-ha tudsz egyszerre komoly és komolytalan lenni, felismered és megérted az iróniát és a szarkazmust, sőt előszeretettel alkalmazod is

-ha nem a mostani divat mainstream tömeg szar zenéket hallgatod(Despacito, JB, One Direction stb.) hanem előnyben részesíted pl. Eminemet, a Linkin Parkot, Daughter-t vagy TheWeeknd-et stb.

-ehhez hozzátartozik az is, ha egy zenének érdekel, hogy miről szól a szövege tehát van alapvető angol tudásod vagy képes vagy utánanézni

-ha szereted az igényes sorozatokat(Breaking Bad, Prison Break, Mr Robot, Black Mirror stb.) és nem ilyen Való Világ, Édes Élet stb. kereskedelmi TV-s szutyoknál vagy leragadva

-ha figyelemmel követsz valamilyen sportot(pl. focit/F1), tudod mi az a les, és te magad is űzöl valamilyen sportot/testmozgást

-ha szoktál videójátékokkal játszani, vagy legalább nem ódzkodsz tőle



2017. aug. 7. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, mert én az összes felsorolt pontnak megfelelek. :D
2017. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Léteznek. :)
2017. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok 😂
2017. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az első 5 "pontnál" még azt hittem engem keresel :D Aztán rájöttem hogy nem :(
2017. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a sportot, a zenét és a videojátékokat nem nézzük, akkot igen, ilyen vagyok és 15 éves. Van még remény :)
2017. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Hogyne, persze, százával állnak a sorban az efféle lányok, mind-mind arra várva, hogy te interjúvold, majd tetszés szerint rangsorba rendezd őket. Vajon ki fog nyerni? A fantáziád.

Egy lány sem felelhet meg ennyi kritériumnak. És figyeld meg, majd mikor megtetszik valaki, nagy ívben le fogod szarni, hogy melyik sorozatot nézi, mikor épp nem vagytok együtt. A témák pedig jönnek maguktól. :)

Ha továbbra is megrögzötten kívánod keresni a megfelelő partnert magadnak, akkor javaslom a MIT elvégzését, hogy mérnöki diploma segítségével megépíthesd a saját Micsoda nődet. Sok sikert hozzá.

Üdv! :)

2017. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Az utolsó válaszoló rém találó volt!

Egy párkapcsolat sem arról szól, hogy a saját ellenkező nemű tükörképünkkel élünk tökéletes egyetértésben és kitalált feltételek között. A szerelem ennél spontánabb és sokkal kevésbé józan. Fontos a közös érdeklődés, fontos az intelligencia és az sem árt, ha a hobbid például nem idegesíti halálra a másikat, de semmi fejlődési lehetőség sincs abban, ha nem rántjátok ki egymást egy picit sem a komfortzónátokból!

2017. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sorozatokat egyáltalán nem nézek, de amúgy az összes igaz rám. Szóval léteznek 😂
2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6-7-essel teljes mértékben egyet értek, és én is akartam írni egy hasonló tartalmú monológot, de szerintem ők már mindent elmondtak. Amúgy én is megfelelek a kritériumoknak, bár videójátékozni nem videójátékozom. Szerintem nem ez a legmegfelelőbb hely a párkeresésre, de azért sok sikert.
2018. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

szinte az összes igaz rám :D

rengeteg ilyen lánnyal találkoztam már, akikre valamennyi igaz ezen pontok nagy része, szerintem eddig valahol rossz helyen nézelődtél lányok után

2018. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!