Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha klónozunk egy embert,...

Ha klónozunk egy embert, akkor a klón ugyan azokkal a belső tulajdonságokkal lesz megáldva, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Csak a külső hatások fogják változtatni?
2017. ápr. 4. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Igen.Az alapszemélyisége amit a génekkel örökölt az ugyanaz.

Viszont a nevelés és a környezet formálja az alapszemélyiséget. Tehát a legkisebb és a legnagyobb személyiségbeli eltérések is előfordulhatnak attól függően, hogy a környezet amiben nevelkednek mennyire eltérő.

2017. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ááááá! Dehogy. Ha te meg én klonozunk egy embert abbol semmi nem lesz. (Vagy te értesz hozzá?)
2017. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon hasonló lesz, de azért a gének nem határoznak meg mindent - pl. az ujjlenyomata is más.

Ikertestvér.

2017. ápr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egypetéjű ikrek azonos genommal rendelkeznek és lehet teljesen más személyiségük teljesen azonos nevelés és környezeti hatások mellett.


Nyilván vannak náluk is DNS másolási hibák, pici eltérések, de egy klónozás során sem lehetne ezeket kiküszöbölni.

2017. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor különböző lesz a személyiségük.


Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 5. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A jó ég áldja meg azt, aki a hármast lepontozta!

Mégis, mi alapján tette?

2017. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le, de most felpontozom a hármast, meg még néhány embert, mert hasznos volt a válaszuk. :)
2017. ápr. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!