Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöhetne össze vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetne össze vele?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy Horvátországban, egy túrán megismerkedtem egy lánnyal. Ebben az a bökkenő, hogy ő Bpesti, én meg vidéki vagyok. Már ismerősök vagyunk Face-n, viszont a másik probléma az, hogy nem merek ráírni.Ez annyira szrorngató gond lett, hogy ha rágondolok, begörcsöl a gyomrom, és leizzadok. Ennek a két problémának a kiküszöbölésére szeretnék tanácsokat kérni. Előre is kösz!

14/F



2017. aug. 9. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ne gondolkozz csak írj, chatben nehéz elszúrni
2017. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DollarDog ***** válasza:

Elsőnek igaza van! Ne izgulj! Elcseszni semmit nem tudsz! Légy magabiztos és add magad! :D

Amúgy ha nem vagy olyan távol Bp-től akkor vonatozhatsz is!

2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na szedd össze magad! Férfiből vagy nem? Van vesztenivalód? Ugye hogy nincs. Tessék ráírni, szurkolok. :D
2017. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már nyuszi. Írj rá, hogy hogy tetszett a túra, milyen volt Horvát stb. ANnyi témátok lehetne, ha egy kicsit megerőltetnéd magad
2017. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!