Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon furcsán viselkedik.3 hónapig "harcolt" értem, sírt a szája mindenkinek hogy, hogyan jöhetne össze velem, mert ő annyira szerelmes belém. Mi lehet az oka hogy ennyire furcsa lett?

Figyelt kérdés
Csak miattam jött át a sulinkba. Megadtam magam, megszerettem, és összejöttünk két hete. Amúgy sem foglalkozik velem annyit mióta összejöttünk, mint azelőtt, de hétfő óta odáig fajult a dolog, hogy nagyon flegma neten is, élőben meg épp hogy kapok egy puszit, elém áll és smsezik meg flegmul. Ma már egymásra sem néztük, nem keresett meg, és azt írta, hogy nekem nem ilyen pasira van szükségem mint ő, meg hogy ő nem szeret senkit, erre én azt írtam hogy nem lehet hogy kiszeretett belőlem pár nap alatt, ő meg hogy neki másak az érzései mint nekem. Miért hisztizik? Mit csináljak? Szeretem, nem akarom elveszíteni.. :/ 17/L

2012. dec. 13. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak addig volt izgi, amíg be nem adtad a derekad.
2012. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is..azthittem ő legalább igazat mond.
2012. dec. 13. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az zavarja hogy ő küzdött érted, de te eddig semmit nem tettél érte.

Amúgy meg nem minden fiú szeret csak úgy puszit adni.

Nálunk mindig én adom találkozáskor az első puszit/csókot. Nem kell ilyeneken kiakadni. De mutasd meg te is hogy szereted.

2012. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha te tettél a kapcsoltért akkor lehet hogy tényleg kiszeretett belőled...
2012. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy vadászkutya a F. Becserkészett árkon-bokron keresztül, elejtett. Kész, vége, ennyi volt.
2012. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy én mentem oda és köszöntem neki először, nem azon van a hangsúly. Hanem amikor lejött hozzám csak úgy megállt előttem "kilométerekre" és kb hozzám sem szólt. Ez ütött nagyon szíven amit ma írt. Elvileg megváltozott. De ennyire? Mit tudnék tenni hogy olyan legyen minden, mint régen? Azért nem tűnik jó ötletnek az, hogy én szaladok utána így, hogy ő leszar, mert akkor nem érzi meg a súlyát annak, hogy amit mondott az mennyire fájt.
2012. dec. 13. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Casanova effektus, vagy csak simán r*hadék.
2012. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
voltak érdekes dolgai ezután is, már úgy ahogy kibékültünk, csak most azért mondott érdekes dolgokat, mert féltékennyé akart tenni. elvileg csak "nyűgös volt" az elmúlt napokban. most az zavar benne, hogy még egy puszit sem kapok ha találkozunk.. a buszmegállóban nem akartam engedni a buszhoz, még volt egy kis ideje, és fogtam a kezét hogy még várjon..aztán ő, hogy "minek fogod a kezem? megyek...szia."
2012. dec. 19. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem szeret téged.
2012. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két eset állhat fenn:

1, Nem ilyennek képzelte el a veled való együttlétet, hanem jobbnak

2, Utólag jött rá, hogy sosem volt igazán szerelmes beléd, csak tetszettél neki, fellángolás.

2012. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!