Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves vagyok, és már szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, és már szeretnék egy barátnőt. Tudnátok mondani ilyen társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ilyen tinder, csajok és pasik féle oldalakra regisztrálni, mivel fizetős. Olyan társkeresőt szeretnék találni, ami ingyenes, és sok ember használja. Tehát nem csak néhány lány van fent az oldalon aktívan.

2017. aug. 11. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A tinder ingyenes, a badoo is. Egyébként hivatalosan 18 éves korodban regisztrálhatnál. Nem lenne jobb élőben ismerkedni? házibulikon, szórakozóhelyeken, koncerteken, laza haveri körből keresgélve akár?
2017. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A tinder, badoo annyira ingyenes, hogy ingyen lehet rá regisztrálni, de ha már levelet szeretnél írni valakinek, akkor már fizessél...

Élőben sajnos nem megy ez nekem. Szórakozóhelyeken, pedig csak egyéjszakás van. Még barátnőm se volt nem, hogy felszedjek egy csajt egy buliban :( meg ha olyan szórakozóhelyre mész ami tele van magyarral, bunkók az emberek. Olyan hely a jó, ahol rengeteg külföldi van, ők legalább kedvesek. Koncertre pedig sosem járok. Haveri körben pedig nem szeretnék (meg túl béna vagyok hozzá).

2017. aug. 11. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha jól tudom a tinder semmiféleképpen nem fizetős, nekem is volt, mivel a barátaimmal szórakozásból regisztráltunk.:D
2017. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
tinder ingyenes. badoon is ingyen lehet írogatni. Nyilván mindkét appon vannak fizetős extra funkciók, de azt használja csak a pénzes külföldi. Egyébként van még a lovebox.hu , malha.hu .. nem ismerek többet. De interneten jóval körülményesebb akkor is, és az igazi skilleket akkor sajátítod el , ha inkább élőben gyakorolsz.
2017. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
talalka pont hu ilyen pl asszem, vannak még pl love pont hu, meg vannak még , csomó van, csak rá kell guglizni, amúgy régen néztem ezeket, nemtom még azok-e; de ha ráguglizol, ki fogja írni, hogy melyik fizetős és melyik ingyenes.
2017. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
hot or not-ot ismerem még
2017. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Chat.hu is jó.
2017. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élőben miért nemm megy?


Miért nem teszel ellene? Én is ilyen voltam, bár én 15-6 évesen, sok érdekes cikket olvastam és rovatokat, hogyan fejleszdd a kommunikációs készséget, 16 évesen teljesen elsajátítottam és annyira kiismerem az embereket, h nagyon sok barátom van és barátnőm is lehetne sok száz.

Ez nem egoizmus, felvágás, szerénykedés, csak mondom, hogy nagyon hasznos az ilyen cikkek elolvasása, magabiztosabban nekiállni a dolgoknak, és ismerkedj.

2017. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!