Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz magabiztos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz magabiztos lányt találni?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Én bátortalan vagyok. És az érdekelne, mennyire nehéz olyan lányt találni, aki viszont határozott, magabiztos (kapcsolatokra értem, nem pl tanulásban), és szereti, ha ő a főnök.

2017. aug. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nekem is jó lenne:D
2017. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyű, de általában a lányok jobban szeretik a tökös csávókat.
2017. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rubina07 ***** válasza:
Könnyű. Sok ilyen van. Legalábbis nekem sok ismerősöm ilyen, meg én is ilyen vagyok. De jobban szeretjük azokat a srácokat, akik határozottak. Mert mi sem szeretjük, ha mindenben nekünk kell döntenünk. Meg egy idő után unalmassá válik, hogy mi tesszük meg a dolgokban az első lépést meg ilyenek.
2017. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval. Én is ilyen vagyok de én ilyen fiút is keresek. Nem szeretem ha egy srác töketlen.

17/L

2017. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elég magabiztos vagyok, de egy fiútól is elvárom ezt. Ne legyen nyámnyila anyámasszony katonája.

16/L

2017. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felismerés amikor rájössz hogy soha sem lesz barátnőd xD (Mármint nekem :D)
2017. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Magabiztos vagyok, kritikus, mindendről megvan a sziklaszilárd véleményem/elképzelésem. Viszont ez a másik féltől is elvárás, sőt, talán haveri szinten sem tudnék kijönni egy önállótlan, vagy túl csendes természetű személlyel.

17/L

2017. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!