Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki a fog előbb és könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fog előbb és könnyebben párt találni a visszahúzódó, határozatlan, félénk nagyon helyes jó pasi vagy a csúnya nagy dumás, határozott magabiztos pasi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kettő közötti a nyerő,de most direkt a két végletre lennék kíváncsi.
2016. jan. 31. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A nagy dumás, mert a kommunikácio nagyon fontos. Nem azt mondom komoly párt fog találni, de alkalmit mindenképpen.
2016. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%

Szerintem az utóbbi. Mert az nyit, és jobban a kirakatba van téve.

A jóképűnek azért gazabb az esélye, mert hiába a szép pofi, ha zárkózott, akkor elve kevés a lány aki amúgy magától bepróbálkozik, és úgyis azt hinné a többség, hogy nyámnyila. Az meg nem vonzó.

2016. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen az utóbbi. Több ilyen ismerősöm is van, és mindig volt párkapcsolatuk, sokszor több jelölt közül választhattak.
2016. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

a 2. hogy miért? csak saját magamtól pár példa:


Mikor nagyon magam alatt voltam(depressziós korszak), pont odajött hozzám egy lány, én meg elküldtem a francba.


Másszor ugyanígy magam alatt voltam, de nem küldtem el a(egy másik) lányt a francba, hanem gyakorlatilag lebeszéltem magamról.


Harmadszor, ami pedig sokszor előfordult, nem csináltam semmit.

Nemrég pl a vonaton ültem, és kb 15 percen keresztül olyan flörtöt vágtunk egy lánnyal (velem ellentétes oldalon ült), hogy majdnem meggyulladt közöttünk a levegő. Szerinted odamentem hozzá?


Szóval a félénk, visszahúzódó pasi lehet akármilyen helyes, ha nem magabiztos, csak az elszalasztott lehetőségek számát fogja gyarapítani.

Egy lány soha nem fog odamenni senkihez, hogy szia, járjunk má', mer' teccel.

2016. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
A nagy dumás. Lehet akármilyen jóképű valaki, ha nem mer kezdeményezni, akkor halott ügy, nem beszélve arról, hogy a határozatlanság nem vonzó számomra.
2016. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Nagydumásnak kell lenni, hazudni minél többet, hypeolni magad. Ez kell a nőknek. ;)
2016. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Hey, a nagy dumás nem egyenlő a sok hazugsággal.
2016. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

sajnos a nőket ki kell beszélni a bugyijukból.


Van akiknek ez könnyen megy, van akiknek sehogy.

2016. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
És ha nincs a nőn bugyi? ;)
2016. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, hogy eleve így írtad ki a kérdést, de a két véglet ugyanolyan rossz.

Nem kell hypeolni magad, lökni a "nagy dumát" hazudni, eladni magad mint egy porszívóügynök. Az gáz.

De az is gáz, mikor a srác találkozik a csajjal, és beszélgetés helyett csak valami nyöszörgésfélét művel. Meg ha percenként 1 pillanatra már bele mer nézni a csaj szemébe, az már jónak számít. Hát ez milyen már?


A férfi kezelje úgy a lányt mintha mittudomén, a lánytesója lenne. Nem kell piedesztálra emelni a puncit, ő is ugyanúgy vérzik, ha elvágja az ujját, meg ugyanúgy büdöset kakkant mint bárki más :)


Egy normális nő egy olyan férfit akar, aki nőként kezeli őt, és nem úgy mint egy királykisasszonyt. Mint mondtam, a nő férfit akar, nem kiskutyát.

Fontos, hogy eddig normális nők szemszögéből közelítette meg.


Egy májer csávó csak olyan nőket tud összeszedni, aki 2 hónap után képes továbbállni egy még májerebb csávóért.


Egy nagyon félénk pasi meg olyan lányba fog beleakadni, akit elnyomtak, és a lány ezt a pasin fogja "leverni", mert az úgyis hagyja magát (mivel félénk).

2016. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!