Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet Szegeden ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Szegeden ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem járok kocsmába, diszkóba, és semmi egyéb mulatós helyekre és nem is szándékozom

2017. aug. 12. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2017. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány
2017. aug. 12. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Iskola vagy esetleg ha van hobbid akk ott, bár mostanában az a divat hogy bandázni mennek este az emberek aztán ott bemutatják mindenkinek. Más helyet nagyon nem tudok.
2017. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj, én valószínűleg Szegedre fogok költözni, illetve egyébként is viszonylag gyakran vagyok ott. :)

17F

2017. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj és ismerkedhetünk. Szegedi vagyok. 18/f
2017. aug. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia ha gondolod irj :) 27 F
2017. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne. Nem vagyok szegedi de imádom azt a várost és szeretném minél gyakrabban látogatni, viszont csak egy barátom lakik ott. Aki ottani és van kedve ismerkedni az nyugodtan írjon rám. :)

23/L

2017. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetemi, vagy Somogyi könyvtár.

Szent-Györgyi Agóra

Buszon, villamoson, vonaton bárhol.

Boltokban vásárlás közben.

Egyetem auláiban, ha belépsz egy szórólapért, vagy programfüzetért (Rektori, Bolyai épület, stb...). Megszólítasz egy srácot, hogy keresel valamit, főleg majd szeptemberben, első-másod éves egyetemista fiú, simán beszélget veled.


Utcán, rakparton lézengve, téren a padon nem nagyon megy... Mondják is, utcán ne ismerkedj.

Viszont, ha belépsz az utcáról bárhova, már lehet is beszélgetést kezdeményezni.

2017. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!