Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a baj, miért nincs már jóideje kapcsolatom. Szerintetek?


Külső tulajdonságok:

- karamell színű, hosszú haj

- kék szem

- szép arc (legalábbis ezt mondják)

- vékony alkat

- viszonylag hosszú lábak

- korhoz mérten az átlagnál kicsit nagyobb mellek

- rendezett, fehér fogak (na nem HÓFEHÉR, de fehér)


Szépséghibák:

- kissé összeérő combok

- apró dudor az orrnyergen (csak oldalról vehető észre)


Belső tulajdonságok:

- kedves

- humoros

- értelmes

- okos

- szerény

- nyugodt (nagyon nehezen hoznak ki a sodromból, de ha valakinek sikerül, kiabálni kezdek, gondolkodás nélkül kimondom, amit gondolok)


Lehetséges negatívum:

- káromkodás. Na nem olyan sokat, és nem esik ki egy villástargonca a számon, de szoktam. Nem rasszista, nem sértő módon, nem azért, mert azt hiszem, hogy menő, csak egyszerűen jólesik


Egyéb:

Szeretek olvasni, verset, történeteket és könyvet írni és rajzolni. Nem érdekel a sport személy szerint, de a fiúknál bónusz, ha sportol. Nagyon szeretem a zenét. Jólöltözött lány vagyok, ápolt külsővel. Imádom a kémiát, a nyelvtant és az irodalmat.


Az osztályban csoportokra osztódunk. Fiúkra, MissRibikre, kitaszítottakra, és ránk, a legjobb barátaimmal, akik még lányok közül megmaradtunk normálisnak.


Nos, ennyi volna (viszonylag) tömrören.


Szerintetek mi lehet a baj? Elég régóta nem volt már párkapcsolatom, és eléggé hiányzik.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. aug. 13. 02:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
en egy normalis fiu vagyok ki is nezek valahogy ;) ha gondolod beszelhetunk.
2017. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rejtett társkeresés :)
2017. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ebbe a csoportba tartozol, és ne akarj mindenáron fiúval járni, ráérsz még. Mi az, hogy egy ideje? Hiszen még csak gimnazista vagy! Majd 18-20 éves korodban járhatsz éppen eleget hozzád illő fiúkkal. Egyszerre csak eggyel persze.
2017. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!