Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lesz velem? Életem végéig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem? Életem végéig egydül leszek?

Figyelt kérdés
Nem tudok ismerkedni, szorongok, pánikolok teljesen el vagyok keseredve hogy hogy lesz így barátom? Mit csináljak? 18L

#ismerkedés #magány #szorongás pánik
2017. júl. 23. 12:43
 1/9 I noor Y ***** válasza:
100%

Azert nem tudsz ismerkedni mert szorongsz panikolsz es el vagy keseredve

Szoval a kerdes inkabb az mit ne vsinalj

2017. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dzseri ***** válasza:
100%
pszichológus segítségét kérted?
2017. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka hogy pánikolsz? Attól is elkezdesz pánikolni ha odakell ülni egy srác mellé a fagyizóban például? Beszélgess sokat emberekkel, olyanokkal is akiket csak alig ismersz, vagy csak látásból ismered őket, az biztosan segít. 18F
2017. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudok,szoktam ismerkedni.

De azért nem ilyen rossz a helyzetem,ha akarnék menne azért.

Merre laksz?

28f

2017. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanilyen helyzetben vagyok. Lassan 17 leszek és még soha nem jött össze semmi egy fiúval, még barátság sem...
2017. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:

Nekem se volt még baratnőm. De nem görcsölök rá. Úgy vagyok vele hogy majd lesz ha megtalálom a megfelelő lányt. Ne görcsölj,ne izgulj majd találsz valakit . ;)

17/F

2017. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz,hogy nincs barátnőm:D De most ha a seggem a földhöz verem se fogok meglátni azonnal olyat akivel meg tudnék ismerkedni, vagy ha mégis akkor sincs garantálva, hogy Én is tetszem neki. Ilyen kegyetlen a világ.
2017. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel, max veszel valami háziállatot és így lesz társaságod.
2017. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még a kezdeti pánik amit az első ismerkedésünkkor sokan átélünk. Velem is volt ilyen az első fiúval aki közeledett felém, vagy az első plátói sulis szerelmem közelében például meg sem szólaltam, pedig nagyon beszédes vagyok. Ne ijedj meg, talán ez csak egy kis normális aggodalom. Sodródj az árral, minél több fiúval beszélsz majd, ez el fog múlni. És lehet most arra gondolsz, hogy de így hogyan beszélj fiúkkal.. Hát először akár csak barátnők bátyjaival, majd osztálytársakkal, kollégákkal. Ha pedig érzed, hogy valaki érdeklődését felkelted, ne pánikolj be, ez adjon önbizalmat, hogy igen tetszel neki! Hidd el semmi baj nincs veled, 18 évesen még nem vagy egyáltalán lemaradva! :) Én is 18 éves vagyok, és még nem volt barátom, de a kezdeti pánikolások már nálam véget értek és azóta magabiztosabb vagyok, veled is így lesz! ;D Csak relax csajszi! Engedd előbújni a nőiességed, húzd ki magad az utcán és gyűjts önbizalmat abból ha megnéznek!
2017. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!