Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animés és cosplayer lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés és cosplayer lányok, ti milyen fiúval jönnétek össze?

Figyelt kérdés
Külső, személyiség, érdeklődési kör, korhatár?
2017. aug. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen legyen animés:D Na jó ,nem muszáj ,elég ha nem néz rám furán emiatt ,és elfogadja ,hogy ez az egyik fő hobbim. Persze jobb ,ha van kivel ezt megosztani. Max 2 évvel legyen fiatalabb ,és max 3-4 évves idősebb. Külsőre nekem a nem túl magas srácok jönnek be (166-174) ,bár ez abból adódik ,hogy én sem vagyok túl magas(158).Barna haj és kék szám nálam plusz pont ,de egyáltalán nem elvárás ,inkább csak egy amolyan gyenge pont.Úgy is a személyisége fogja eldönteni nálam ,hogy lehet-e belőle valami. A humor különösen fontos. Imádom az ecchi animéket ,és a való életben is bármikor vevő vagyok az ilyen humorra ,szóval ha az adott srác is ilyen ,az nálam nagyon jó benyomást tud kelteni.

19/L

2017. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, csak legyen normális :D Annyi hogy 16 évnél fiatalabb sráccal nem jönnék össze, és 5 év+ a max ami még úgy belefér. 17/l
2017. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
#1 18 éves vagyok, szoktam járni conra, bár nem vagyok animés, szőkebarna hajam van, 175cm magas vagyok. Van kedved beszélgetni?😂😂
2017. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fiúval jönnék össze? Hááát aki ha nem is űzi, de legalább kedveli, ha néha én beöltözök és támogat benne.

(Inkább lány legyen az illető :d)

2018. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok animés meg ilyesmi, de japán szakos vagyok. :D De igazából aki megfog, az megfog, nem kötöm Ázsiához a dolgokat, de legyen toleráns.

17/L

2018. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!