Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes folytatni így az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni így az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn találtam rá tegnap délután, kedveltem a profilját és ő később viszontkedvelte az enyémet. Feltettem neki egy kérdést, ő meg válaszolt egy rövidet, ami alapján feltettem neki egy újabb kérdést, amire megint kaptam egy nyúlfarknyi választ, majd ezt harmadszor is eljátszottuk, és kissé bizonytalan vagyok abban, hogy egyáltalán érdekli-e bármi velem kapcsolatban, mert nem nagyon segített a válaszaival abban, hogy valamiféle párbeszéd alakuljon ki köztünk. Kicsit olyan érzésem van, mintha interjút készítenék vele, csak én, mint riporter nem készültem annyi kérdéssel, hogy ez hosszú távon kitartson, pláne, ha rövidre zárja a témákat.

Szerintetek ez csupán kezdeti ismerkedési nehézség, vagy egyszerűen nem érdekli a személyem? (de akkor meg minek kezdet el beszélgetni?)


2017. aug. 17. 21:26
 1/9 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok, ő meg lány
2017. aug. 17. 21:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, társkeresőkön a csajok ilyenek.. Én is... Jobbra húzod a csávót, aztán valahogy mégse tetszik utána... Hagyd, találsz millió meg egyet :)
2017. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy társkeresőn kívül nem tartom valószínűnek, hogy találok bárkit is, tekintve, hogy nem sok korombelivel találkozom.
2017. aug. 17. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi vagy?

De amúgy társkeresőn is találhatsz ám, ezret meg egyet :D

2017. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és heteken/hónapokon belül munkám lesz, ő pedig 19, de ezen felül sok dolgot nem tudok róla.:D
2017. aug. 17. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy társkeresőn a képeden múlik szinte minden. Ha egy csaj passzív, akkor írhatsz neki bármilyen jó dumát, magasról lefog szarni téged. Viszont, ha tetszel neki a képed alapján, akkor a szar szöveg is működni fog.
2017. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső..nem is olyan rég, én 18 voltam, a srác 20. Ma már a vőlegényem.

Nálunk fordítva volt, én beszédes vagyok (neten inkább,élőben is, de csak azokkal akiket ismerek)ő szűk szavú volt (élőben viszont nagyon nem az)

Érdeklődj felőle,irogass neki,ha zavarni fogja, és nem érdekled, letilt, elküld a fenébe, de észre fogod venni. Ha ír akkor valószínűleg csak szűk szavú, esetleg megszeppent, és nem tudja, hogy mit is beszélgessen egy idegennel.. próbálkozz, ha bejön.

2017. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy tűnik, hogy az időpont nem volt alkalmas neki. Annyiban maradtunk, hogy majd később folytatjuk.

2017. aug. 17. 23:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha a képem nem tetszett volna neki, akkor minek jelölt volna vissza?:D
2017. aug. 17. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!