Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezt az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt az ismerkedést így tovább folytatni?

Figyelt kérdés

3 hónapja randizunk, ismerkedünk. Az elején lassan elkezdett tetszeni, úgy éreztem, hogy egy hullám hosszon vagyunk, nagyon jól éreztem vele magam. Viszont az utóbbi időben átfordult bennem a dolog, mert nagyon türelmetlen, hirtelen haragú és elkezdtem megismerni. Mostanában már nem is jár a kedvemben. Sok mindenben nem egyezik meg a véleményünk, de ez nem is lenne probléma, ha képes lenne normálisan lekommunikálni, nem rögtön lenézően, lekezelően bánni velem. Egyszer nagyon jól érezzük együtt magunkat máskor pedig nem..

Biztos fáradt azért is ilyen, de attól még nem kéne szerintem így viselkednie velem. Úgy érzem, hogy nagyon egoista. A szex viszont nagyon jól működik köztünk. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert ha már így az elején nem úgy bánik velem akkor mi lesz később egyre rosszabb lesz.Egy héten 1-2x találkozunk ilyenkor együtt is alszunk. Mi a véleményetek meg kéne mondanom neki, hogy nem akarom így tovább folytatni? Kort és nemet is írjatok a válaszokhoz légyszíves.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. jan. 8. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

mi dontsuk,el hogy ez kell e neked ?

ha az elejen ilyen, akkor tudod hogy ez csak rosszabb lesz

2017. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hosszútávon nem fog működni a dolog. Ha már most így ilyen gondok vannak. Ebből nekem az jön le, hogy nem is jártok. Heti 2x összejártok szexelni...

28F

2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Perszehogy működik a szex,mert gondolom az ágyban legyen macsó,vágjon oda és adja meg neked,ami jár.

De ugye a természete alapban ilyen,tehát az ágyon kívül is így viselkedik,ami meg már nem ok neked!

Dobd ki,jobb nem lesz!

2017. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menekülj,én is most szabadultam meg egy agresszív embertől. 22/L
2017. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úúúúúgy sajnállak, lekezelően bánik veled, de azért baszol vele, és még azon gondolkodsz, hogy mit csinálj.
2017. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már meghoztad a döntést, csak megerősítésre vársz. Tedd meg! Sok hal van még...
2017. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem épp fejlett szellemiségre és érett lelkületre vall egy embertől, ha erőszakoskodás ellenére farokra mászik. Hűha, hogy néha mérlegelni is kéne dolgokat, nem csak hagyni, hogy elborítson a nemi vágy? :O
2017. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leírnám, akkor hogy eddig nem viselkedett így velem csak az utolsó találkozás alkalmával feltett egy kérdést amiben én kifejtettem a véleményem és akkor kiakadt.. és úgy éreztette velem, mintha én kevesebb lennék tőle mert nem egyezik meg a véleményünk. Előtte nem viselkedett így ez viszont kiábrándított teljesen.. Igen már döntöttem és közöltem is csak megerősítésre vártam.
2017. jan. 8. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, mennyire fontos neked a kérdés, amiben vita volt. Az ismerkedés pont erről szól, hogy megtudod, adott helyzetekben hogy viselkedik az illető és neked ez tetszik-e, elfogadható-e. Meg hogy mit szeretnél a kapcsolattól, mert ez a kérdésből nem derült ki.
2017. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!