Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám "elfelejteni"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "elfelejteni" az önbizalomhiányomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár éve már foglalkoztat ez a kérdés. Két gond van velem, eszméletlen lusta vagyok, amin próbálok és szépen lassan változok is, viszont nem tartom esztétikusnak magamat. Nem passzolnak az arányok, nem feltétlen az arcon, pl. felszedtem mostanában pár kilót amin nyilván én tudok változtatni és jelenleg diétázok is, de kiskorom óta ez van, ezáltal eléggé önbizalomhiányos lettem. Soha nem voltam egy szociábilis lélek, nem járok bulikba és hasonló. Két barátom van összesen, velük szoktam dumálni, meg találkozni néha. 2-3 lányt szólítottam le eddig, abból 2 viszonylag jól sikerült, de valahogy elvesztettem folyton az érdeklődésemet irántuk. Túl nagy elvárásaim lennének? Nem érdekel a külsőjük, nem azért, hanem mert nem tudtam velük mélyen elbeszélgetni a dolgokról, folyton csak a felszínt kapartuk. Még csak azt se lehetne mondani, hogy unalmas lennék, hisz mindenről eltudok beszélgetni, szeretek olvasni, csomó filmet láttam már, sorozatokat is, hobbiszinten főzök. Tudom, hogyha nem mozdulok ki otthonról, akkor nem fog becsöngetni egy lány, hogy gyere, meghódítalak, de na... Nyilván ki kell lépnem a komfortzónámból, de egyszerűen nagyon kevés hasonló személyiségű lánnyal találkoztam eddig.

2017. aug. 17. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányként én is elég hasonló vagyok. De feltételezem, hogy én még önbizalomhiányosabb lehetek, mivel nekem élőben egyáltalán nincsenek barátaim, mert szörnyen gátlásos, visszahúzódó vagyok. Szóval számomra maradt az internet.
2017. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne az önbizalomhiányod felejtsd el, hanem szerezz önbizalmat. Mi van, ha nem jössz be 1 lánynak? 2-nek? 3-nak? Majd bejössz a 4.-nek. Olvastam egy kutatást, amely arra mutatott rá, hogy azok a legsikeresebb a lányoknál, akik nem félnek az elutasítástól.
2017. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!