Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy sikerüljön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sikerüljön elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nem valószínű,hogy kifogunk békülni a veszekedés után.Engem nagyon megviselt valahogyan elakarom terelni a figyelmemet róla de nem tudom,hogyan.Mondanátok tippeket ami egy kicsit eltereli a gondjaimról a figyelmemet?Lehetőleg olyanokat mondjatok ami sok ideig leköti az ember figyelmét.(:
2016. márc. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz idegen feliratos filmeket

Olvass

Tanulj

2016. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá, sportolj, foglalkozz mással
2016. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj társaságokba, kapcsolódj ki. Kikapcsolódásnak például: menj el bulizni vagy csak szimplán üljetek be valahova a barátaiddal, menjetek el bowlingozni, csocsózni vagy bármit csinálni, amit szerettek. :) A lényeg, hogy érezd jól magad. Ha épp nincs alkalmad a barátaiddal lenni, menj el futni, olvass, rajzolj, menj el sétálni, ha van kutyusod akkor sétálj vele. :)


A szakítást pedig sajnálom, én is nem rég szakítottam. De ne szomorkodj, en is rájöttem, hogy nem olyan rossz egyedül lenni, és nem is bánom annyira, hogy így történt, annak ellenére hogy sokszor nagyon hiányzik ő. Gondolj bele, így nincs annyi aggódás és nincs idegeskedés a veszekedések és féltékenységek miatt, így nincs ki megcsaljon és nincs ki megbántson. Szedd össze magad, foglalkozz magaddal, és tedd azt ami boldoggá tesz! :) Én is ezt teszem, és hidd el, túl leszel rajta, csak idő kérdése, és rád taláĺ az igazi, aki majd megbecsül és szeret téged, úgy, ahogy vagy.


Kitartás!♥


17L

2016. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!