Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mondjátok meg őszintén....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondjátok meg őszintén. Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok sosem volt barátnőm. A lányok rám általában csak barátként tekintenek és nemtudom hogy miért. Gyakran flörtölgetek velük de egyszerüen nem látom rajtuk hogy valamilyen szinten is tetszenék nekik. Pedig nem is a külsőmmel van a baj mert jól nézek ki és ezt nem önelégítésként mondom hanem tényleg sok lány mondta. Sőt nem is vagyok velük bunkó (azért van néha egy egy "poenos" beszólás amin néha bedurciznak). De kedvesnek sem mondanám magam. Egyszerűen nem értem hogy miért nem tetszek senkinek.

2017. aug. 20. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Onelegites? Mindenről csak valami szexualis dolog jut eszedbe mi (yah ezzel a hozzaszolassal lehet az en vagyok ._.)

Nem lany vagyok de neha annak erzem magam, lehetseges hogy nem megfeleloen adod. Magad habar en a lanyokhoz sokat nem ertek de de pld lehet hamar rad unnak mert egyhangu vagy :/

2017. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nincs 30 centis f szod.
2017. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D
2017. aug. 20. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet es majd en eldontom hogy helyes e vagy :D 16/L
2017. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom felfedni a kilétem ilyen oldalon :D de én hiszek azoknak akik szepnekgondolnak :D hátha igaz
2017. aug. 20. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megisnerkedsz egy lánnyal mihamarabb a tudtára kell adnod hogy te nem barátnak akarod. Különben tutyimutyi leszel a szemében és bekerülsz a barátzónába.

Nyugi nem fog megharagudni vagy megsértődni ha látja rajtad hogy a szexi nőt làtod benne.

2017. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
unalmas vagy és semmi önbizalmad nincs.. ki ír ki ilyen kérdést? (jó mondjuk én beszélek) de most nah.. minden egyes fiú ilyen kérdéseket ír ki és már f4szom kivan.. nem volt még csajod. na és... senkit nem érdekel, ha keresel úgysem fogsz találni évekig tartó kapcsolatot. fogadd el, még nem talált rád a szerelem...
2017. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor keress tovább. Vagy menj el egy közeli városba (nem tudom hogy hol élsz) vagy szórakozóhelyre. Lehet hogy nem fogod könnyen megtalálni akit akarsz de egyszer biztosan sikerülni fog. Meg ne várd el hogy mindenki jóképűnek tekintsen. Ez személyfüggő.

Amúgy ha akarsz szívesen beszélgethetnénk ;)

L

2017. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!