Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyomulós vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete minden nap beszélgetek egy fiúval messengeren, de mindig csak én írok rá. Válaszol meg minden és kedves is velem, jókat beszélgetünk. Csak hát most már lehet hogy elege van belőlem? Várnom kéne amíg ő ír hogy ne tűnjek túl nyomulósnak?

2017. aug. 21. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem várj. Ha akar veled dumálni, keresni fog. Hisz' te adtál már jeleket.
2017. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Ugyan én is ezt csináltam amit te csinálsz a sráccal. Különbség, hogy én fiúból vagyok és valahogy ez így természetesebb. De én is írogattam folyamatosan nagyjából élni nem hagytam szegény lányt, próbált kis valamikor hárítani, de valahol mégis az lett a vége, hogy 14 hónapja együtt vagyunk. :) Szóval légy kitartó és várj vagy pedig ha esetleg elkezdtél iránta érezni valamit akkor ne szégyelld.
2017. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!