Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rövid hajjal van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid hajjal van esélyem bárkinél is?

Figyelt kérdés

Levágattam a hajam (eddig derékig érő volt most vállig érő hullámos barna) és jól áll de mindenhol azt olvasom meg mindenki azt mondja hogy a hosszú hajú lányok tetszenek inkább a fiúknak.

Fiúk ti odamennétek egy rövidebb hajú lányhoz?


2017. aug. 24. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép vagy akkor tökmindegy milyen a hajad.
2017. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2017. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
80%
Ne is bánkódj azok miatt, akik ilyen ideológiát építenek fel, hogy csak a hosszú haj tetszik nekik. Egy rakás h_lyét már ki is szelektáltál a rövid hajaddal.
2017. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van olyan arc amihez nem passzol de nyílván van olyan is amihez nagyon is jól áll
2017. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Odamennék. Merre vagy? :D
2017. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A hosszú haj sokkal szebb, azzal egyéniség lehetsz minden egyéb képesség nélkül is.

Persze rövid hajjal is, de akkor tenned is kell érte valamit.

A te döntésed... de eldobtál magadtól egy nagyon előnyös adottságot.

2017. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Minden relatív.


Én is a hosszú hajra bukok, de ami már derékig ér, vagy még lejjebb, az szerintem már undorító.


Hát középig szerintem tökéletes.


Úgy voltam vele, hogy a túl rövid az nem jó. Aztán megismertem egy tőlem fiatalabb, kis szőke csajt, akinek a vállától kicsit lejjebb ért, és ahogy dobálta, úgy beleestem mint a huzat.


Ha küldesz egy képet megmondom, hogy tetszik-e :D


20F

2017. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért egy vállig érő haj nem igazán nevezhető rövidnek.

De egyébként a haj számít a legkevésbé. Aki az alapján választ párt az nem százas. Nekem pld. kifejezetten tetszenek a rövid hajú lányok.

Hány rövid hajú lányt (nőt) mondjak, akikért egy fél világ rajongott?

Sinead O'connor, Annie Lenox, Dolores O'Riordan, Charlize Theron, Miley Cyrus, Pink, Rihanna, Scarlett Johansson...

2017. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép az arcod és jól áll akkor igen.
2017. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ne aggódj, mint látod sokan vagyunj. :)
2017. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!