Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék komolyabb szándékú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék komolyabb szándékú srácokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig akiknek belefutottam mind csak sz3xet akar vagy szórakozni csak... Én viszont egy párkapcsolatot szeretnénk. Hol tudnék összeismerkedni egy normális sráccal, aki kapcsolatot szeretne, nem csak sz3xet?

17L, Vas megye



2017. aug. 24. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem véletlenül nincs 1 órája válasz....:D
2017. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van normális fiú a környékeden ne aggódj 18/F
2017. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Pest megye. De foglalt :D
2017. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Salieri, a barátnőd tudja, hogy itt kanoskodsz?
2017. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is párkapcsolatot szeretnék, de valahogy nem jön össze :/ 21f
2017. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálok? Ha amiatt írtad nekem nem kell más :)
2017. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, bár 3 megyével arrébb, de szerintem ott is van, ahol te élsz. :) Nehéz megtalálni, de biztos van.
2017. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normalis lanyt nehezebb, hidd el :/ tul sok a baratzona, es az altalad normalisnak mondott fiuk agy beallnak rosszfiunak a szexert, vagy inkabb visszahatralnak es ott is maradnak

20/f

2017. aug. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!