Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Milyen típusú lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen típusú lányhoz mennétek oda szívesen, milyen legyen, hogy viselkedjen hogy azt érezzétek hogy őt meg kell ismernetek?

Figyelt kérdés

Tehát mik azok a külső tulajdonságok amik miatt úgy érzitek hogy meg akartok valakit ismerni (lehetőleg kicsit kifejtve).

És ha nem ismeritek az illetőt akkor milyen viselkedés az ami a legszimpatikusabb? Tehát pl ha valaki nagyon komoly ,vagy épp ellenkezőleg mosolygós ,stb.



2017. szept. 3. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igazából az összkép számít. Gyakorlatilag bármit írnék, szinte azonnal tudnék példát az ellenkezőjére is.

Vannak bizonyos emberek, akikben megfog valami. Bár azt hozzá kell tenni, hogy nálam ez fordítottan arányos, minél jobban feltűnő akar lenni valaki smink és hasonlók által, nekem annál inkább nem jön be. Viszont ha valaki csak gyári állapotában szépen néz ki, az nagyon.

2017. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

A fiatalabb rockerek (15+) vagy akik újak a műfajban, mert ők még nem változtak annyira elitistává, hogy azonnal koptassanak, ha nem megfelelő bandás pólóban megyek oda, de már eleget változtak, hogy rengeteg közös témánk legyen. :D Külsőre ezt abból lehet látni, hogy Edda/Bon Jovi póló helyett Three Days Graceset hordanak.

Viselkedésre pedig ne az adott társaság középpontja legyen, mert akkor nem tudnám "elrabolni" tőlük, legyen visszahúzódó, csendes, nevetgéljen, de ne vihogjon, és persze legyen kulturált, ne üvegszámra vedelje a vodkát, mert az undorító. :D

Külső vonásként még hozzátenném, hogy csak a vékony alkatú lányok tetszenek, így csak hozzájuk mennék oda. Valamint az extrémebb (pl. oldalt felnyírt) haj sincs ellenemre, sőt kifejezetten tetszik.

2017. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tehát az probléma ha valaki afféle 'tarsaság központja' típus? Vagy lehet az csak fiúk szempontjából ne legyen olyan akit nem lehet meghódítani?

Az a dilemmám hogy én pont olyan vagyok akire egy társaságban jobban figyelnek ,mindig ilyen voltam ,de nem tudom hogy fiúknak mi tetszik jobban egy olyan akit nehezebb 'meghódítani' vagy egy olyan aki ebből a szempontból félénkebb így esetlegesen könnyebb. És sose tudom hogy hogyan viselkedjek egy olyan fiúval aki tetszik. Hogy mennyire "elrettentő" az ha valaki a társaság közepe típus?

2017. szept. 3. 11:29
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha valaki társaság közepe típus, azzal ott a baj, hogy hiába lennék vele kapcsolatban, valahogy nem érezném különlegesnek magamat, ha gyakorlatilag egy közönségkedvenc.

#1

2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy fogalmaznék hogy közönségkedvenc ,mert az nem igaz. Egyszerűen csak sokat beszélgetek az emberekkel ,ha eppen menni kell valahova én szervezem (nem mindig).

Tehát nincs értem megveszve mindenki csak valahogy jobban figyelnek rám.

2017. szept. 3. 11:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Az nyilván más, ha te szervezed. Ott nagyjából ezt el sem lehet kerülni :D
2017. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szeretem az olyan lányokat, akik egy társaság középpontjában vannak. Azokat sem szeretem, akik mindent elvállalnak, pl. szervezéseket.

Ne legyen egy különc, aki senkivel nem beszél, de sokkal jobban bejönnek azok, akik a társaság szélén vannak, pár emberrel beszélgetnek. Velük egyébként könnyebben lehet ismerkedni is, mert több alkalom van, amikor egyedül vannak, és oda lehet hozzájuk menni. A szervező típusúaknak mindig lesz valami dolguk, mindig csinálnak valamit, nincs alkalom megismerni sem úgy őket, illetve én nem tudnám elképzelni az életem egy ilyen lány mellett :D


Tehát ne legyen egy magányos ember, aki senkivel nem áll szóba, de ne legyen a középpontba sem, ne vállaljon mindent magára stb. Legyen humorérzéke, de ne csak ő nevessen más viccein, hanem ő is poénkodjon néha. Ha ő is elsüt néha egy-egy poént, szinte már nyert ügye van nálam :D Igen, legyen mosolygós, jókedvű, de ha kell, tudjon komoly lenni. De ennek a mosolygós, jókedvű dolognak is van egy határa, nem jön be ha valaki állandóan nevetgél, viccelődik mindenen, nem tud lenyugodni egy pillanatra sem, szerintem az gyerekes már. Megjelenésben is jobban bejönnek az átlagos lányok, egy sima farmerrel és pólóval, pulcsival jobban le tudnak venni a lábamról, mint egy szakadt farmerral, kivágott pólóval. Kényelmesen öltözködjön, ne kihívóan és k..ásan.

A hosszú kiengedett haj is gyenge pontom egyébként.


Alkatban csak annyi, hogy szeretem a KICSIT teltebb lányokat, a vastagabb combokat, ha van egy pici hasa. De ez tényleg csak kicsit. Ennél több felesleg ne legyen már rajta. De az ettől vékonyabb lányok is bejönnek, arra igazából nincs határ. Illetve ne legyen csont és bőr, ha kilátszanak a bordái az már nem szép.

2017. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
A társaság középpontja a létező legrosszabb típus. Legyen visszafogott de lehessen vele beszélgetni viszont semmiképp ne akarjon ő a középpontban lenni.
2017. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ha ismetetlen, és úgy látom meg, hogy középponti típus, akkor zavaró, mert nem tudom megközelíteni sehogy sem. Ha én is a társaság része vagyok, akkor persze nem gond, mert tudunk beszélgetni. :)
2017. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Magyarul ha azt szeretném hogy valaki odajöjjön ,beszélgessen olyankor inkább próbaljak kevésbé a középpontban lenni?

Igazából nem vagyok figyelem mániás ,nincs feltűnési viszketegségem meg semmi ,csak ha olyan a társaság akkor könnyen beszélgetek az emberekkel és hamar kialakul az hogy mindenkivel beszélek.

De akkor ezek szerint ebből a szempontból ez nem annyira jó.

2017. szept. 3. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!