Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet tőlem idősebb lányoknál? 18F

Figyelt kérdés

18 felett több hozzám illőt is találtam, 18 alatt egyet sem.


Ha kihasználom az ütőkártyámat, hogy zenész vagyok és elküldöm a felvételeimet, elcsábíthatok vajon idősebbet? Hány évvel idősebb lehet a max? 4 még belefér?

Egyetemre készülök, mások már oda járnak, ezért nem tudom mit gondolhat egy egyetemista lány, ha érettségis palija van.



2017. szept. 6. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem mondom magam átlagosnak, sőt... Biztosan sokan vannak, akik velem egykorúak és teljesen máshogy gondolkoznak. Viszont én 19 évesen már menyasszony voltam, 20 évesen férjhez mentem. Most 26 vagyok, több év próbálkozás után végre babát várok. Ezt egy fiatalabb sráccal nem tudtam volna megtenni, pedig mindig is így terveztem. Jó, nyilván, ha nem ismerem meg a férjem ilyen fiatalon, akkor nem vetetem el magam akárkivel, csak mert én erre vágyom, de össze sem jöttem volna valakivel, aki nem komoly, nem tartós, nincs benne a családalapítás iránti vágy, mert én tudtam, hogy nem járogatni akarok ezzel-azzal, hanem a páromat keresem.


Ez alapján nálam esélyed sem lett volna, de mint mondtam, nem én vagyok az átlag huszonéves. :)

2017. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez én barátnőm 13 hónaopal idősebb nálam (nalunk is a párkeresés a cêl, remélhetőleg meg is találtuk egymásban).10 hónapja vagyunk együtt.
2017. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

ne add fel, ha egyszer az vonz. nyugi, vannak olyan csajok, akik nagyon is hajtanak a fiatalabb srácokra.

de ne zeneelküldéssel próbálkozz, ez nem azon fog múlni.

2017. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem akkor lehet esélyed, ha idősebbnek nézel ki.

Én sok 16-18 évest simán 20 felettinek néztem.

Viszont az szerintem nagyon gáz, hogy elküldöd lányoknak a felvételeidet :D Erre nem hiszem, hogy ugrani fognak.

Egyébként lehet vonzó azt, hogy zenész vagy, de nem ilyen direktben.

2017. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van bátorsáhod randira hívni, és meg is teszed, akkor jól haladsz.
2017. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán. Az én első komolyabb kapcsolatomban is 2 évvel idősebb volt a csaj.
2017. szept. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki idősebbnek :/ De fiatalabbnak sem, legalábbis lányt kérdeztem erről. :D Szerintem a művészebb típusúaknak felértékelődök, ha megmutatom a tudásomat. :D Csak azt nem értem... Nekem bejönnek lányok külsőre fiatalabbak is és idősebbek is. Ha öregszem, ugyanez lesz. Nekik miért nem jönnek be, csak az idősebbek?
2017. szept. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!