Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek szerint tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg nem számít a kor?! Kinek van, volt idősebb bi-barátja, lányoknál barátnője?! Élmények, tapasztalatok, praktikák?

Figyelt kérdés
Mit szóltok ahhoz, hogy az egyik haveromnak van egy pasija, aki az egyetlen, pasi az életében - de már 10 éve tart (a feleségeik mellett, akik tudják, de titokban történik és nem téma) és a korkülönbség a két pasi között 25 év!! Mindkét fickónak normális családja van - és jól együtt vannak! Nem tudom, hogyan csinálják, de láthatóan JÓL vannak! Megjegyzem, a fiatalabb (28 éves) egy férfi szépség, jó testű, az idősebb (53) nagyon jóképű, normál testalkatú és szuper intelligens. Senki nem tudja róluk - irigyelni valók! Lehet, hogy a görögök, rómaiak stb nem is voltak hülyék, hogy a fiatal fiúkat tapasztalt idősebb mesterekhez adták pár évre tanulni a szakmunkát - és közben a szeretkezés változatos tudományéra is megtanították őket! Akkor nem volt gond a biszexualitás, jól éltek a családok is és a pasiknak is volt fiú barátja! Nem volt téma! Ezek szerint tényleg nem számít a kor... akkor miért kérdés ma már az is, ha csupán pár év különbség van köztük?! Szerintem egy tapasztalt, jóérzésű, intelligens pasitól nagyon sokat tanulhat a fiatal - ahogy háború előtt sok apa a fiát a kupiba vitte, - had tanuljon a gyerek igazi szerelem-művészetet a tapasztalt hölgyektől! Kinek van, volt idősebb barátja, vannak-e jó tapasztalatok? Én speciel szívesen lennék szeretetteljes tanár - minden szépséget és erotikus játékot, életvitelt, titkot átadnék egy arra érdemes fiatal barátomnak...!

#korkülönbség #pótapa #idősebb barát #tapasztalatgyűjtés #fiatal barát #nem számít a kor #tapasztalt barát
2017. júl. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
nekem 18 évesen volt 57 éves
2017. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem tudja róluk te honnan tudod?
2017. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minnel elobb haladunk a korral egyre kevesebbet számít. Vagyis ha egy 14 eves csaj egy 24 evessel kavarna az azert kicsit beteges lenne. De pl egy 24 eves csaj egy 34 eves csavoval teljesen normalis
2017. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdő biszexként apám korú pasikkal volt dolgom. Nem bántam meg, mindegyik jó volt. Később a korosztályom is felkerült a palettára.
2017. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
53 eves ferfi vagyok, es jovo szombattol 4 napig egy 21 eves fekete csajt fogok dugni...akit teherbe is akarok ejteni kozos gyerek remenyeben. A faszoomat sem erdekli ki mit gondol rola.
2019. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi ez a kiírás, de szeretném veled megosztani az én tapasztalatom. Elég fiatalon, azt hiszem15-16 éves koromra kitisztult, hogy a 60 év feletti férfiakhoz vozódom. De mint tudjuk férfi-férfi közt ez a fajta kapcsolat nem vállalható fel. Így nők mögé bújva rejtegettem a másságom. 26 éves nem voltam még amikor tropára ment egy több éves kapcsolatom. 29 éves koromig próbálkoztam sikertelenül a nőknél. Mindezt úgy, hogy jóképű, sportos, szerény és visszahúzódó pasi vagyok. Gudarcok hàtán itt a gyakorin feltettem egy kérdés, amire nemsokra kaptam is egy intelligens kommentet. Ő is partnert kereset! Akkor még csak a vágyam szerettem volna megélni... Hosszas levelezgetések után találkoztunk... Áldom azt a napot, és a döntésem! Szóval! Laza 1-2 alkalmas kalandnak terveztem. De minnél többet találkoztunk, annál jobban kezdt kialakulni bennem az, amit egy nő íránt sohasem éreztem. Szerelmes lettem. Fantasztikus amiket megélünk közösen. Közös programok sokasága közt telnek a napjaink... Boldogok vagyunk együtt! Válaszolva a kérdésedre! Nem szàmít a kor, csak a megfelelő partnert kell megtalálni. Egy éve lesz hogy mi együtt vagyunk! Ő 66 éves én pedig 30! Amit kaptam és kapok tőle, azt kívánom mindenkinek! Hogy egyszer éljék meg azt amiben nekünk megadatik.... Boldognak lenni egy titkos kapcsolatban nekem tőbbet ér, mind boldogtalanul egy látszólag nyitott szép kapcsolat! Légy türelmes! Rád is rád talàlhat az igazi!
2019. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre egy sikeres apa-fiú kapcsolat! De kíváncsi lennék, tart-e még a kapcsolatotok - amit kívánok nektek! Ritka szép történet, hogyan csináljátok beírásod óta eltelt pár év... Van valami "titok", jótanács?! Én is vonzódom az idősebbekhez, de ekkora korkülömbséggel nincsenek gondok? További sok sikert, örömöket nektek!
2022. okt. 3. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!