Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Helyre hozható?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyre hozható? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon fontos fiú az életemben. Aki a legjobb barátaim közé tartozott. Kb. 2 éve közelebb kerültünk egymáshoz. De én nem tudtam volna vele elképzelni semmien kapcsolatot. 1 éve a fiú belém szeretett, küzdött értem. De ő minnél jobban közeledett hozzám, én annál jobban taszítottam magamtól. De tavaly iskola kezdés tájában megfordult a kocka, és belé szerettem. Összejöttünk. 3.5 hónapot voltunk együtt. Nem hosszú idő, de nekem igen is az volt. Utána ő szakított velem. Talán megilyedt mennyire komolyan gondoltam vele. Szakítás óta 7 hónap telt el. Szakítás után próbáltunk volna össze jönni, de nem ment. Tisztában vagyok a hibáimmal. De itt ő volt jobban a hibás, hiszen megcsalt és hazudott. Azzal zárta le ezt az egészet, hogy már nem szeret. Nehéz ezt elhinni, hiszen tényleg sokat küzdött, meg már eleve pár éve tetszettem neki. De mikor megkapott, nem kellettem neki. Próbáltam lezárni. De nem megy. Szenvedtem eleget. Viszont valamiért a hibái-hibáink ellenére is még mindig úgy érzem, hogy ő az igazi. Egy próbát megér, hogy vissza szerezzem? Én nem tudok más fiúra nézni... Talán bizonyíhatnék neki? Megjegyzem nem rég érdeklődött utánam...talán van esély. Régen beszéltünk (Hosszú a történet nagyon...Annyit elmondhatok, hogy mindig a legjobbat akartam neki, én jó voltam hozzá. Nagyon szerrettem. Sokan mondták neki, hogy rossz döntés hozott, hogy elhagyott. Talán besokalt. :) Viszont nagyon sokan befolyásolták...

2017. szept. 7. 13:52
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nagyon sokat várt és amikor megkapott már nem nagyon érzett semmit mert beletörődött , hogy nem kap meg :(. De szerintem ha tényleg szinte mindenki azt mondja neki hogy rosszul döntött akkor talán változtatni fog ... Nagyon szurkolok neked/nektek sok sikert ;)

Xy éves F

2017. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár már elég sok hónap telt el. Azért is vártam/várok, hogy "lenyugodjon" és hátha új lappal kezdhetünk. :)
2017. szept. 8. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én a megcsalást nem bírnám megbocsájtani. Ahhoz nagyon kell szeressek valakit! Ő volt a hibás, ha akar valamit, ő kell lépjen először. Pár év múlva meg fogod látni hogy időpocsékolás volt ennyi időt elpazarolni egy fiura aki nem erdemelt meg. A ferfi legyen ferfi! Ne egy kisfiu h "jaj megijedtem az erzeseimtol, sokan befolyasolnak blablabla" ezek kifogások. Lehet nem tetszik amit most irok, de ez is egy velemeny, es a tapasztalataim alapjan beszelek. De sok sikert az eletben!
2017. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én vagyok az 1. Komentelő :)

Szerintem valamilyen szinten igaza van az elöző komentelőnek abban ,hogy ,, legyen férfi " és abban is , hogy a megcsalás az elég durva dolog ...



Tudom a szívnek nem lehet parancsolni ( át éltem ) de inkább keress valaki mást aki megbecsül , értékel , szeret... és ne az első fiúcsk legyen aki meg akar vígasztalni mert tudom hogy milyenek tudunk lenni ...

Esetleg ha nem tudod elfelejteni akkor próbáld viszza szerezni valamilyen módon de inkább hanyagold ...

Nem érdemel meg téged szerintem .

Xy éves F ;)

2017. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!