Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Afelől szeretnék kérdezni,...

Afelől szeretnék kérdezni, hogy a bulldogharapás műtét nélkül, fogszabályzóval tinédzser korban helyre hozható e még?

Figyelt kérdés

Bulldogharapásom van s volt már fogszabályzóm vele, de buta voltam s annó nem használtam, mostmár kamasz vagyok s érdekel, hogy valaki tudja e, van e rá kamasz korban valami teendő vagy majd csak a műtét? Valakinek valami tapasztalat?

Köszönöm előre is!


2017. jan. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó szóba jöhet újra? Felnőttkorban is lehet használni. Vannak térítésmentes konzultációk, ott nem ártana megkérdezni egy szakembert. Ők tudják megmondani, hogy milyen helyzetben állnak a fogai és hogy mit érdemes bevállalni. Legközelebb ne legyen buta.
2017. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

14-15 évesen talán még van rá esély, 17-18 éves kortól szerintem már csak a műtét marad mint megoldás, ahogy az előző is említette, el kell menni orvoshoz ő tud pontosat mondani.

2017. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kim Bo Mao ***** válasza:
Nekem 18 évesen lett fogszabim és 2 évig hordtam. De az osztályfőnökömnek is volt fogszabályzója, szóval semmiről nem vagy elkésve. Egy jó fogorvos csodásan helyre tudja tenni a fogsorodat.
2017. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 14 vagyok, rendben feltétlenül elmegyek szakemberhez!
2017. febr. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!