Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van ez velem ha ossze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez velem ha ossze akarok jonni valakivel?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor elofordult h beszeltem egy lannyal es friendzoneba rakott es nem ertem miert. Mindig olyan voltam hozza amilyennek kell h legyen egy fiu. Vannak akik szerelmesek belem de veluk nem tervezek tobbet es mar annyira unom h nincs normalis lany akivel kolcsonos az erzes es nem az a b****tt friendzone. Egyebkent meg a kulsomrol annyit (ha ez szamit): nincs ilyen felnyirt tomeghajam, azert nezek ki valahogy szval kovetem a mai divatot, sokszor kaptam elso benyomaskent h bunkonak nezek ki, utana meg pozitivan csalodnak, mivel inkabb jo szivu es jofej a legtobb emberrel. Mar jo lenne egy normalis kapcsolat mert unom a sok csalodast, egy olyan aki megvaltoztatna.

2017. szept. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Same (de az eszem mást mond XD)

L

2017. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-.- )))))(((()));;;$$
2017. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Nem ők raktak téged a barátzónába! Te raktad magadat!

-Van "A" lány mit mondasz neki? (tetszik neked, akarsz töle valamit) Szia megismerhetlek? Felfigyeltem rá milyen szép a hajad. Lenne kedved találkozni?

-Van "B" lány (vele barátkozni akarsz): Szia4 Hogy hívnak? (és csak ugy csinálsz mint amikor haverokkal ismerkedsz meg és szerzel barátokat).

---> Te, hogy viselkedtél velük? Mint az "A" lánnyal vagy mint a "B"-vel?


2. Ki lehet jutni onnan!

-1. Bátorság! (beszélj vele úgy mint "A"-val)

-2. Flörtölj más lányokkal (ne csak utána szaladgálj,

aggodjon miért nem vele flörtölsz)

-3. Legyél titokzatos.

-4. (ha ég mindig csak barátként tekint rád) Engedd el,

nem érdemel meg téged (valószínú ha megszakitod

vele a kapcsolatot pl mondja "Barátod vagyok" és te

mondod: "Soha nem tekintetelek a barátomnak" és

levágja a telefont hidd el vissza fog hívni ha nem

nem akkor tényleg nem érdemel többet.


Sok sikert! :3

F

2017. szept. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!