Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most mit jelent? Van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Az úgy volt, hogy augusztusban megismerkedtem egy lánnyal, és nagyon megtetszett nekem. Facebookon nagyokat beszélgetünk, volt hogy éjfélig. Most megírtam neki, hogy szeretem. A Facebook azt írta ki hogy "látta", de a lány nem válaszolt (még). Meg van esélyem nála, vagy elbaltáztam mindent?

2017. szept. 13. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és 14/f
2017. szept. 13. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy ezen múlik a dolog, de amúgy ez egy borzalmas ötlet volt. Meg kellett volna kérdezned, hogy van-e kedve találkozni, és ott kipuhatolni, hogy van-e nála esélyed.
2017. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos problémás lett volna (a találkozás), mert ő Pesten lakik, én meg vidéken.
2017. szept. 13. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesó facen ilyet üzenni csak élőben

Akinek fontos a csaj annak van rá ideje, H élőben mondja am, van hívd. El valahova, enis voltam már úgy, H megjött a pipa H latta,/en láttam valaki uzijet, de egyik esetben sem látott egyikünk se semmit, gondolom véletlen rákatintott.. vagy ha régen volt már akkor nem irtam

2017. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*irasjavito* hívd el valahova és :D
2017. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát, nem hiszem, hogy sok esélyed lenne, mert ha látta és bejössz neki akkor valamit biztosan reagált volna. Szóval szerintem ez bukta, bocsi :D


14/L

2017. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reagált azóta, de semmi konkrétumot nem írt. :S
2017. szept. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!