Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megpróbáljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam újból, lehet még esélyem nála? Rá írtam egy lányra és elég bíztatóan válaszolt

Figyelt kérdés
De másnap már teljesen kiábrándult belőlem még mindig kedvelt ,de azt írta ,hogy túl nyomulós vagyok és ezért nem akar velem ismerkedni arra gondoltam ,hogy várok egy kicsit és újra neki futok de finomabban ,nem tudom hogy fogadja majd.
2016. nov. 20. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nem veszithetsz semmit szoval hajra:)

A nyomulos alatt mit ertesz:)

2016. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20/f vagyok amúgy ,mondjuk mindenképp megpróbálom válaszoktól függetlenül ,mert oda vagyok érte😁
2016. nov. 20. 17:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Túl sokat írok neki😕
2016. nov. 20. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne írj sokat.. ha nem válaszol, várj, amíg megteszi, hátha sikerül megnyerni ;)


GL :P

2016. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatásokat
2016. nov. 20. 18:24
 6/6 anonim válasza:
Szerintem friendzone-olva vagy. Ha bejönnél neki, nem tartott volna nyomulósnak. Ez csak egy kifogás volt részéről, hogy miért nem akar veled összeállni. Ha nagyon bejössz neki, nem érdekelte volna, hogy nyomulós vagy. Sajnálom, de szerintem max csak barátok lehettek.
2016. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!