Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem le a bizalomhiá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a bizalomhiányomat 17 évesen? Tippek megköszönnék.

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne
2017. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy király vagy!:D
2017. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz motivációs filmeket.. kezdj el sportolni,hidd el hogy Te is vagy olyan jó ember mint a többi.. Te neked is megvan szinte mindenre a jogod..Tanulj,tűzz ki magad mellé egy célt ami motiválhat téged!!Élj úgy mint egy Normális Ember..17 éves vagy.. Talán most még lehet hogy motiváció hiányod van.. De idővel majd megmotiválódsz..Évek során fogod elérni.. Egyik napról a másikra nem fog menni.. Hiába fogod úgy erezni hogy mindent tudsz... bátor vagy minden okés..De lehet hogy olyan szituációba kerülsz ami megintcsak a padlóra kerülsz,és vissza esel a motiváció hiányba.. Ezért mondom (írom) ez évek során fogod elérni.. De amiket írtam azokat fogadd meg!
2017. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj valamit, ami önbizalmat ad. Ami valódi eredmény. Sportolj, tanulj harcművészetet, legyél diákmunkás és gyűjtsd össze a pénzt valami értelmes dologra, tanulj meg tisztességesen egy nyelvet. Ez csupa valódi dolog. Válassz egyet, vagy találj ki valami mást, és kezdj el dolgozni rajta.


Hidd el, ez sokkal jobb, mint matrázgatni magadnak a tükör előtt, hogy "elfogadom magam, szép vagyok, tökéletes vagyok", vagy motivációs idézetekkel teleírt post-iteket kiragasztani a lakásban.

2017. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokáig én is azzal küzdöttem. Nekem az vált be, hogy barkácsolgatok, rajzolok, színezek, szeretek alkotni. Nagyon jól esik, ha valaki megdicséri a munkámat. Továbbá kitűztem magam elé a célomat. Ezért sokat tanulok és a sikerek még jobban motiválnak. Nem mellesleg imádok vásárolni, nem szórom a pénzt, de inkább egy dolgot veszek, ami csinos, mint hármat... És egy kis sminkelés a szomorú napokon rajtam mindig segít! 😊
2017. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!