Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszhetek így valakinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek így valakinek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon alacsony (150 cm, 46 kg) lány vagyok. Van esélyem arra, hogy barátom legyen? Egyébként vidám, mosolygós lány vagyok, talán kicsit visszahúzódóbb az átlagnál.

15/L


2017. szept. 23. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj szerimtem.. Majd egyszer lesz neked is valakid.. Addig légy türelmesnek kell lenni
2017. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami késik az nem múlik
2017. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed! Hidd el, egy párkapcsolatban nem a magasság számít :)
2017. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nem türelmetlenkedem, inkább kíváncsi voltam, lesz/lehet-e majd esélyem.
2017. szept. 23. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy az alacsony csajok jönnek be! 21f ha gondolod írhatsz
2017. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm 153 cm és 188 cm magas fiúja van. Hidd el hogy az alacsony lányok hamarabb találnak maguk mellé valakit mint a magasabb lányok. Mindenki mondogtja hogy ő úgy lenne 173 cm lány léttére de nem olyan jó az szinte egy magas vagy a fiúkkal alig van nálad magasabb fiú a magassarkút meg egy életre elfeljtheted :/


16/L

2017. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Wat? Köbö a fiúk nagyja ilyen lányról álmodik. Lányoknál az hátrány, ha magas vagy. Ha alacsony, az nem. Úgyhogy ne aggódj.
2017. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ, és azt is, hogy nem kezdett el senki "oltogatni". Komolyan mondom, megnőtt az önbizalmam (ha már én ilyen pici is maradtam).
2017. szept. 23. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy pici vagy, sokaknak ezek a paraméterek jönnek be. Senki se szereti a debellákat, meg az NDK-s úszónőket, esetlet az Ursulákat a Dr. bubóból
2017. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!