Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek úgy egy személynek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek úgy egy személynek, ha nem tágak a pupillái? Van/volt valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rendes nappali világos fényben normális nagyságú a pupillája, sötétedéskor, lámpafénynél nagyobb mint világosban.

Sok helyen azt írják hogy a tetszés jele, de ennek a srácnak nem láttam nagynak sem világosban, sem sötétben. Szoktunk szemezni egyébként, nem kezdeményezett még.


2016. szept. 22. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Vigyél tolómérőt és mérd le, biztos legyen amit állítasz.

Különben, valami kandúrról beszélsz, vagy is macskáról?

2016. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat szeretnék, nem állítottam ezt, csak olvastam sok helyen hogy a tetszés jele. Tetszik egy személy nekem ( férfi ), akinek viszont nem tág a pupillája. Ezért kérdezem.
2016. szept. 22. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tág a pupillája, azt jelenti, hogy bedrogozott.

(Amúgy meg sötétben és világosban reflexből változik a dolog, kísérletezz tükör előtt.)

Ha testbeszédből akarod megfejteni, mit gondol, hajrá, de akkor ne ilyen megfoghatatlan dolgot keress.

Szemez veled? Az már jó jel, valami oka van, hogy megnéz magának.


Kérdésedre a válasz, igen, tetszhetsz neki tág pupillák nélkül is, de ennyiből nem lehet megmondani.

2016. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is megfejteni akartam ezt a dolgot, főleg nem itt, csak ismétlem, mindenhol azt lehet olvasni tág pupillával kapcsolatban hogy a tetszés jele, ezért kérdeztem rá itt. :-)
2016. szept. 22. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Női magazinok / hlogok rulez...


Az ilyen áltudományos baromságok helyett inkább fordítsd arra az energiáidat, hogy meggyőzd a srácot, hogy te milyen különleges, eszes, értelmes, humoros, szórakoztató, talpraesett, kedves stb. lány vagy.


Ha ez sikerül, és nem vagy teljesen bányarém, akkor valószínűleg tetszeni fogsz a srácnak, és lehet esélyed nála (elvégre ez jellemzően nem úgy működik, hogy odamegyek, meglátom a lányt, és eldöntöm, hogy tetszik - hanem fokozatosan megismerjük egymást, és aztán az alapján eldöntöm, hogy mennyire tetszik).


Márpedig ha azzal vagy elfoglalva, hogy a pupilláját méregesd, akkor elég nehéz lesz meggyőzni a srácot a fentebb felsorolt tulajdonságokról.

2016. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- Nagymama! Neked miért olyan tág a pupillád?

- Mert bejössz nekem csajee!


Én is hallottam már erről, és igaz lehet, mindazonáltal a testbeszédet több egybehangó jel alapján szabad csak relevánsnak tekinteni. Meg azt sem ártana tudnogy, hogy mekkora a pupillája olyankor, amikor nem téged néz, és természetesen azonosak a fényviszonyok. Ennek a kiderítésére irányuló küldetést még Ethan Hawk sem vállalná be.

2016. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam magánnyomozót fogadni :)
2016. szept. 22. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebbe a kategoriaba csak tinik irnak (Persze tudom husz eves elmultal mint a tobbi tini:-)))


Istenem...

2016. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!