Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vegyek az anyukájának?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek az anyukájának?

Figyelt kérdés
Lassan de biztosan fogok menni házhoz a páromékhoz anyukájával lakik mivel a szülei elváltak.Már találkoztam az anyukájával és elég jó viszonyt ápolunk viszont még sose voltam náluk háznál és ha megyek szeretnék valamivel kedveskedni az anyukájának csak azt nem tudom mivel.Hagyományos virágot nem szeretnék adni mivel náluk tudom,hogy nem marad meg.Azt tudom róla,hogy szeret néha meginni egy pohár alkoholt viszont azt apáknak szoktak vinni és nem tudom,hogy jönne ki az ha esetleg bort vinnék.Illetve szereti a gumicukrot.Van egy tesója is neki se tudom,hogy mit vigyek de lehet tesóknak nem is szokás vinni.Mit adjak az anyukájának és ha szokás a tesójának?
2017. okt. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Konyakmeggy?
2017. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt barátnőm, és elmentem hozzájuk, az anyukája csinált ebédet nekünk, nem hogy még én vigyek valamit :D

De ez akkor is így volt, amikor nővérem összejött a párjával. Anya csinált valamit, hiszen a szüleim akartak jó benyomást tenni a srácnak és nem fordítva. Bár lehet ő hozott valami csokit, erre nem emlékszek már :D De ennyi igazából. Szerintem egy valamilyen csoki pl. bőven elég, én virágot inkább a lánynak adnék mint az anyjának.

De talán kérdezd meg a párodat róla, ő biztos tudja, hogy az anyja hogy áll hozzá ezekhez a dolgokhoz. Lehet nem is szereti ha visznek neki bármit is, vagy lehet van valami kedvence amit nagyon szeret stb. Ezt mi tudjuk a legkevésbé.

Tesójának meg nem szokás. A kutyának vagy macskának nem akarsz vinni esetleg valamit? :D Vagy a szomszédoknak?

2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!