Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátom anyukájának...

Mit vegyek barátom anyukájának születésnapjára?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt, de anyukáját sajnos nem annyira ismerem:/ Vagyis jóba vagyunk, de nem tudom h mit szeret és h mit nem. Viszont a születésnapja lassan itt van, és ötletem sincs mit kéne :/
2014. aug. 8. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Virágot
2014. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy csokor virágot,azt jó idő.

Ő vett Neked valamit szülinapodra?

Esetleg egy szép porcelánt,vázát vehetsz,ha nem akarsz virágot venni.

2014. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen. kaptam szülinapomra, és névnapomra is ajándékot, úgyhogy nekem is illene valamit
2014. aug. 8. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nem jutott eszedbe, hogy a barátodtól kérj ötletet? Vagy hogy közösen vegyetek ajándékot?
2014. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehogynem jutott. de ő nem igazán foglalkozik vele. azt mondta, hogy vesz virágot meg bonbont neki
2014. aug. 8. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is virágot vennék neki pl cserepes virágot, vagy ha van rá pénzed akkor egy szép vázát
2014. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!:)


Nem tudom, hány évesek vagytok, nyilván attól is függ... Kérdezd meg a párodat, van-e esetleg valami, amire az anyukájának szüksége van. Gondolok itt olyasmire, hogy pl. szeretne egy szendvicssütőt, de magától nem áldozná rá azt az 5-7 ezer forintot, persze ez csak egy példa, akkor ti megvehetitek neki, ha tudtok rá ennyit szánni, mert amúgy nagyon örülne neki. Vagy egy szép telefontok, szemüvegtok stb, végtelen a lehetőségek tárháza.:)

Nekem pár évvel ezelőtt a párom lánytestvérének ajándéka okozott fejtörést, érdekes kiscsaj volt, a lényeg, hogy több száz bizsuja volt, de alig használta őket, mert egy ládába voltak bedobálva és lusta volt szétválogatni. Én csináltattam egy ismerős bácsival egy 2mx1m-es táblát, tele akasztókkal és mire hazajött aznap délelőtt a szülinapi ebédjére, ott volt minden ékszere szépen rendbe rakva, olyan boldog volt, hogy elsírta magát:)

Szóval tudakozódj a párodnál, aztán kreativitás:)

2014. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!