Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan társkereső appokat, oldalakat ajánlani ahol fiatal lányok vannak (15-17)?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézel ki jol cseszheted hogy van e ilyen oldal

(Tinder, Badoo)

2017. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt ;) Írhatsz ha akarsz

15l

2017. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló (tindert badoo)-t próbáltam már, de semmi nem jött őssze se egy match, se egy like
2017. okt. 16. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azet mondom csak hogyha extra jol nézel ki akkor lesz matched vagy likeod
2017. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlasz? Kötél?
2017. okt. 16. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat haver nem tudom en felhagytam ezekkel a baromsagokkal, osztálytársaim tanácsára várok a csodára erőltetni nem szabad..
2017. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jogos nem egyszer próbáltam meg (tinder, jaumo, badoo) volt hogy normálisan megpróbáltam nem volt semmi, volt hogy pénzel próbálkoztam hátha kompenzál de semmi.
2017. okt. 16. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra is döglöttek ezek az appok. 1.5 évig voltam fenn mindkettőn, ezalatt összejött 3 csajjal tali, amiből 1 ből lett valami egy pár hétre.. De a többi.. Csupán egy fajta nőnek nem tetszettem soha: aki nekem tetszett volna. Így letöröltem a franca ezeket a programokat, így legalább nem szembesültem vele napi szinten, hogy a kutya nem kíváncsi a képemre.
2017. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!