Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a kérdéssel fordulnék felétek, hogy hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni? A többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves normális fiú vagyok, aki nagyon balszerencsés a lányok terén. Azzal szeretnék hozzátok fodulni, hogy ilyen féle lányokkal hol tudnék ismerkedni. Itt vannak az elvárások, ami nem sok (én szerintem). Amit egy lányba nagyon szeretnék, hogy legyen aranyos, ne forduljon egyből be, és ne drogozzon, és cigizzen, legyen normális testalkata, és természetesen tudjon szeretni, mert anélkül nincs kapcsolat. Mielőtt jönnének az olyan kommentek, hogy itt próbálok valamit kihúzni a lányoktól, nem, én csak azt szeretném tudni, hogy mi a véleményetek az elvárásomról, és hogy hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni. Előre is köszönöm a megértő válaszokat, mindenképp fogok rájuk egy kis időt szánni.

2017. okt. 17. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Ez elég hülye kérdés, vannak. Hogyne lennének? Ezek nem valami komoly elvárások,bár érthető, ilyen korban.A te korodbelieknek alapból nem kéne cigizni, drogozni meg aztán végképp nem. Legyen aranyos. Ez ismét nem egy komoly érv. De miért érdekel 14 évesen ennyire, van -e ilyen lány? 14 évesnek még jóformán felesleges barátnő. De kérdésre válaszolva röviden: vannak. Az elvárásaid reálisak.
2017. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
14 évesen hokiznod kellene az iskolapad alatt, meg készülni az iskolára :\
2017. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Azért érdekel, hogy van-e ilyen lány, mert a mi sulinkba nincs nagyon ilyen. Arról nem beszéltem, hogy az összes beképzelt. Amúgy meg teljesen megértem, hogy vannak ilyen lányok, csak majd suliváltásnál legyen így is. Köszi a válaszod. ☺ #2 Hát én nem ilyen vagyok, hogy pad alatt recsizek. Amúgy meg elég stérber vagyok, mert nekem így vág az eszem. Nem sértés. Amúgy meg neked is köszönöm válaszod. 😀
2017. okt. 18. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess a saját sulidból minél több lánnyal, légy kíváncsi rájuk és rájössz, hogy aranyosak is vannak közöttük, akikre nem is gondoltál volna. Az tök jó, hogy vág az eszed, de 1) ilyet direktben nem közlünk akkor sem, ha így érezzük/gondoljuk/mondják. Légy szerény! 2)Ne légy lekezelő és témairányító. Hagyd, hogy ők beszéljenek! A legtöbb ember azt szereti, ha meghallgatják és úgy érzik, figyelnek rájuk.
2017. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!