Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek magabiztosabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztosabb, vonzóbb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, de szép se átlagosnak mondanám magam. Kedvesnek és jófejnek tartanak az ismerőseim. Hogyan legyek magabiztosabb, vonzóbb?

17/L



2017. okt. 23. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek vonzó leszel a mgabiztosság jön magátol. 17f
2017. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ha csak olyanoknak jovok be akik unszimpik?
2017. okt. 23. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:

örülj,hogy egyáltalán valakinek bejösz :D

valószinűleg az a problémád(pontosabban az előnyöd),hogy nem vagy az a szétmázolt,méregdrága cuccokban járó plázacica,mint a manapság a legtöbb hasonló korú lány.és mivel nem vagy tucat,ezért a tucat diszfiúk nem vesznek annyira észre.

ez forditva is probléma,sőt nekünk talán még nehezebb..

annyit tudok tanácsolni,hogy próbálj az értelmesebb réteggel jóban lenni,és várd a csodát.én is ezt teszem :DD 19/f

2017. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. okt. 24. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
fogyj le és vegyél vissza az egódból
2017. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok és egyeltalán nem vagyok egoista, sőt...
2017. okt. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!