Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire hátrány az, hogy...

Mennyire hátrány az, hogy zavarba jövök, ha beszélnem kell azzal a sráccal, aki tetszik? Vagy vonzóbb, ha úgy teszek, mintha magabiztosabb és flegmább lennék? 24L

Figyelt kérdés

Fiúk, ez nektek negatív dolog vagy esetleg titkon örültök neki, hogy zavartnak látjátok az illetőt? Nem igazán ismerjük egymást még, de én is tetszem neki a jelekből ítélve.

én kicsit félénk vagyok, ő meg mindig kedves és nyitott. :)



2013. nov. 19. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem hátrány nyugi. :)

de

flegma ne legyél.

2013. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ha egy lány zavarban van amikor velem beszél.

Igen aranyos tud lenni.

2013. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A lényeg légy őszinte. Max egy kicsit söpörd a szőnyeg alá, hogy nagyon zavarban vagy. Nálam nagyon jó pont ha egy csaj aki beszélget velem csillogó szemekkel és kicsit idegesen reagál a megszólításra. Tehát inkább őszinte mint flegma :)
2013. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó az!
2013. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak az a rossz, hogy mivel idegenekkel nehezen nyitok, lehet hogy nem tart érdekesnek, mert először alig bírok vele beszélni. És olyan megszeppentnek tűnök. De a szemezés aaaz megy. Nem értem magam. :D
2013. nov. 19. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele hétköznapi dolgokról először. Csak ismerkedj meg vele jobban. A többi kialakul.
2013. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 20. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaja. Ne legyél kuka, meg ne is hozz fel gyerekes buta témákat. Inkább amilyen témákat ő hoz fel próbálj te is arról beszélni, de ne erőltesd annyira, hogy olyan doglokat is mondj aminek semmi értelme. Egyébként ha normális fickó akkor tudni fogja, hogy miért vagy zavarban és elnézi ha néha hülyeségeket beszélsz.
2013. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj, csak remeg a hangom, meg hát látszik, h zavarban vagyok. És ezért nem is merek annyira odamenni beszélgetni meg poénkodni. Két szót mondok és sztem tök uncsinak tűnök. Utána ha már kialakulna, később tudok normálisan beszélgetni.
2013. nov. 20. 19:13
 10/11 A kérdező kommentje:
És az nem baj, ha látja rajtam, hogy tetszik nekem?
2013. nov. 20. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!