Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit reagálnátok ha pl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Lányok mit reagálnátok ha pl 1 vagy 2 barátnőtökkel sétáltok az utcán és egy srác bepróbálkozik nálad?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h szimpatikus egy csajszi és bepróbálkoznék nála. Csak ilyen esetben tudom elcsípni mikor a baratnőivel van. És az a kérdésem hogy mi lenne a reakciótok ezzel kapcsolatban?


19/F



2017. okt. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Mindjarman kifognak rohogni. A kiszemelt lany csak azert, hogy ne maradjon ki, a masik ketto meg azert, mert naluk nem probalkoznak igy, es titkon irigyek, ezzel leplezik.

Akkor probald ezt meg, ha egyedul van a lany.

2017. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus vagy neki, akkor biztosan pozitív lesz.

Ha nem, akkor lehet, hogy ciki vagy kellemetlen lesz, neki is, neked is.

Ezt nem lehet előre tudni.

Egyébként hülyeség, amit az első ír. Sokszor pont a barátnők segítenek összehozni valakivel a barátnőjüket, és ha ők nem lennének, nem noszogatnák, akkor nem randizna a fiúval. Szóval a barátnők nem akadályok.

2017. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Klasszikus pasik, dugni akarnál vele? Amúgy nekem egy LÁNY próbált udvarolni, mikor a barátommal mentem az utcán. Gondolom a csaj részeg volt. Ezek alapján én hanyagolnám az ilyen ismerkedést.
2017. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!