Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Meg soha nem volt barátom és elgondolkoztam , hogy lehet velem van a baj (képet nem küldök )

Kinézetem:

Szőke haj

Barna szem

165 cm magas

60 kiló

Tulajdonságaim :

Alapból ha valaki nagyon tetszik akkor félénk vagyok

Szeretek sportolni

Szeretem a művészetet

Alapból érdeklődő vagyok ha valaki beszél vagy mesél nekem

Sajnos eléggé érzékeny is tudok lenni

Velem van a baj?



2017. nov. 1. 22:27
 1/6 anonim válasza:
Miért lenne veled a baj???? amit leírtál magadról, azzal semmi baj. Én is kb így írnám le magam. Hány éves is vagy pontosan?
2017. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok
2017. nov. 1. 22:31
 3/6 anonim válasza:
100%
Nyugi, semmi baj sincs ezzel. Szerintem pont az nem valami normális, ha valaki nagyon akaratos ezzel kapcsolatban... Megnyugodhatsz, nem veled van a baj, csak talán fiatal vagy ehez. Majd találsz valakit aki tetszik!
2017. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen miért baj ha nem volt barátod? Nem rosszindulatú akarok lenni, mert akkor én is vágytam rá, de 16 évesen lett és utólag nagyon örülök, hogy korábban nem volt. Ilyenkor kell sok időt a barátaiddal töltened, mert lehet hogy később már túl sok elfoglaltságod lesz. És ne akarj barátot, az majd kialakul, hidd el később nem azt fogod bánni ha nem volt, hanem ha "gyerekként" ilyenekre pazarlod az idődet. Na persze szerelmesnek lenni kell! :)
2017. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugalom, semmi probléma nincs veled. A leírtak alapján semmi panaszod nem lehetne magadra sem külsőleg, sem pedig belsőleg. 14 évesen ne gondolkozz még azon, hogy nem volt még barátod. Az élet középsuliban kezdődik.. szóval emelt fő, és vess bizalmat önmagadba. Semmi probléma nincs veled :) 17/f
2017. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, 14 évesen mindent jól csinálsz. Majd lesz barátod is, ne izgulj (túlságosan) ezen.
2017. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!