Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közelítsek a lányhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek a lányhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Biztos a 38. ilyen kérdés, de hát ez van. :( Gyorsan felvázolom a helyzetet. Végzős gimis, valószínűleg szabad a csaj, egészen jól néz ki (bár ez magától értetődő). Csak látásból ismerem.

Én eggyel fiatalabb vagyok, lejjebb is járok. Kb. átlagos vagyok szerintem, nem túl magas, de amúgy rendben van a kinézetem. Talán az, hogy picit fiatalabbnak nézek ki a koromnál.


A lányhoz közöm nagyon nincs, se kapcsolódási pont. De az igazi gondom az az, hogy "enyhén töketlen" vagyok. :D Más szóval félénk, önbizalomhiányos, rossz beszélgetéskezdeményező.

Egyszerűen félek odamenni a csajhoz, több okból: halogatom, bebeszélem magamnak, hogy úgyse menne, kiröhögne, és félek attól, hogy elterjed a suliban (pl. az osztályomban), mint minden ilyesmi. Meg tényleg, ha odamennék, ismervén magam, ideges lennék és nagy eséllyel elcseszném.


Most lehet mondani "teljes joggal", hogy amíg nem szeded össze magad, addig mit akarsz, meg jaj ne sz@arjál már ettől, meg kit érdekel a többiek véleménye vagy, hogy esetleg szivatnának vele stb. De igenis érdekel valamennyire és tudom, hogy rontaná az amúgy sem fényes önbizalmamat.


Segítsetek abban, hogy hogyan "növeszthetném ki a tökeimet" úgy általánosságban és mondjátok el, hogy mit tanácsoltok ebben a konkrét esetben! Pl. lesz egy nagy buli (after), ahol ott lesz és tudnék rá menni, de akkor is tudom, hogy ott állnék a szélen azt nézve, hogy más szórakozzon vele, de nem mennék oda.


Építő jellegű válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. nov. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt nincs más megoldás, minthogy odamész, ezt a lányoknak is javaslom, ha tetszik valaki menj oda, nembaj ha lány/fiú vagy, csak menj oda. Igaz pont én mondom, aki félénk. De tudom, hogy ez a megoldás. Pontosan: Menj oda, beszélgessetek, járj a kedvében (Ezt sok mindenkinek ajánlottam) Mert ez egy pozitívum. És majd kialakul, se a kor, se a test nem számít szerintem, ha mindketten olyanok vagytok. 16/F Írj privátot, ha kell még segítség.
2017. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ne értsétek félre nem picsogni, sírni jöttem, hogy milyen béna fiú vagyok (Mert eléggé így hangzik miután még egyszer végigolvastam). Hanem azért tettem fel ezeket a kérdéseket, mert ki akarok törni ebből a halogatásból meg az ilyen mentalitásból. Ehhez is kérek többek közt tanácsot, hogy hogyan tegyem ezt. (pl. önbizalomhiány csökkentése stb.)
2017. nov. 5. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia bocsi.. nem láttad az Iphone X emet?? valahol itt hagytam a bmw kulcsom mellett?? de ha véletlenül a 6 os Iphoneomat találod meg akkor dobd ki a kukába az már gagyi :))


ilyen szöveg után már házasságot tervez :D

2017. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Abszolút átérzem a helyzetedet, hiszen ilyen koromban nem volt senkim. 20 éves koromig viszont nem is csókolóztam. Utána viszont elkezdtem megtanulni az ismerkedést (nagyon sok jó könyv és oktatóanyag van hozzá). 5 éven keresztül rengeteget ismerkedtem, míg megtaláltam az igazit. Idővel már másoknak segítettem, hogy sikeresek legyenek.


A helyzeted nem könnyű, két okból: 1. egy évvel idősebb a lány, eleve nehezített szitu ebben a korban 2. mivel egy suliba jártok, a szociális közeg is eléggé bezavar (úgy gondolom, nem a te malmodra hajtja a vizet).


Az ismerkedés ugyanúgy egy képesség, mint a zongorázás vagy autóvezetés. Gyakorolni kell. (Persze nem mindegy, hogy mit, hogyan.) Ha először vezetsz autót, nem várhatod, hogy jó eredményt érj el versenyen.


Ezért azt javaslom, hogy előbb ismerkedj az iskolán kívül! Ott sokkal több ismerkedési helyzeted lesz, és sokkal több hibát engedhetsz meg magadnak. Hibázni NAGYON fontos! Mert abból tanulsz. Tehát legyél az iskolán kívül merész. Az iskolában pedig fogd vissza magad, ott főleg a jól bevált dolgokat alkalmazd, amivel nem éghetsz be nagyon.


Ha pedig úgy érzed, hogy már elég jól veszed a kanyarokat, akkor megpróbálkozhatsz a lánnyal. Nem jó, ha túl nagy hangsúlyt helyezel rá, mert ugye egy konkrét lánynál nagyon nehéz megjósolni, hogy sikerrel jársz-e, vagy sem. De ha van már némi gyakorlat mögötted, akkor nem fogod olyan véresen komolyan venni.


Nem azon fog állni vagy bukni a kapcsolatod a másik nemmel, hogy egy versenyt megnyersz, vagy elvesztesz. Az "autóvezetési képesség" az, amit meg kell tanulnod. Várhatóan még lesz pár versenyed az életben :)

2017. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!