Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek ehhez a lányhoz? (történet alul)

Figyelt kérdés

mindketten 25 körül vagyunk. Múltkor elmentünk úszni, és nála aludtam. Vacsoráztunk az apjával is.

Felhívtam telefonon, örült neki, és úgy néz ki megismételjük a műveletet, szóval megint nála alszom majd.

Amikor ott aludtam volt egy masszírozós jelenet, de azt mondta nem szeretne szexet, amikor megérintettem a melleit mondta, hogy szálljak le róla, de amúgy nem volt harag. Viszont a telefonban már olyat mondott, hogy nagyon szereti a testét és legszívesebben meztelenül úszna. (mondtam, hogy vettem új fürdőnadrágot)

Most igazából annyira határozott a lány is, meg én is, hogy nem igazán találom azt a pontot ahol esetleg meg lehetne szeretgetni, vagy megcsókolni. Azt sem szeretném, ha barátságba fulladna az ismerkedésünk és nem nézne rám férfiként.


2017. márc. 9. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha én valahová elmászkálok egy lánnyal akkor éreztetem vele, hogy nem barátságról van szó. Tehát vagy lesz valamikor valami (legalább az esélye) vagy keresek más lányt. Szerintem ez korrekt hozzáállás, ha érezteted, hogy itt bizony síma barátsáágról szó sem lehet, viszont ha érdemes tudsz várni a szexszel.
2017. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus játszmázós szűz qrva..elhív, együtt alszotok de mikor rámozdulnál ellök,aztán meg közli hogy meztelenül akar úszkálgatni veled stb ..felejtsd el és szakítsd meg vele a kapcsolatot,csak szórakozik és röhög rajtad.
2017. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De szánalmas vagy kérdező. Mit nem értesz azon ,hogy nem akar d.ni veled??!! Száljál már le róla!!
2017. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!