Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam végzősként. Esély? Hasonló sztorik?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszett az osztálytársam,de nem éreztem úgy hogy lenne nála esélyem,nem igazán beszélünk. Nem tudom mit tegyek de nagyon tetszik,és nem tudom h ez jelent e valamit de lesüti a szemét ha rám néz,vagy mosolyog vagy remeg a keze.

2017. nov. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nála esélyed, csak menj oda hozzá, beszélgessetek, és az lehet, hogy nem úgy érzed, de igenis van esélyed, csak bízz magadban. Kérdezd meg, hogy hogy van, először is, hogy van e kedve beszélgetni, majd szépen kialakul, ha kell még valami írj privátot 16/F
2017. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chessbase válasza:
Nekem is pont ez volt a helyzet, megpróbáltam mert miért ne, de kosarat kaptam. Mindenképp próbáld meg mert ha nem teszed meg akkor benned fog maradni hogy mi lett volna ha... Szerintem ezzel el is dőlt mit kellene tenned :D
2017. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!